ABD’de Bir Kişi, Airpods’unu Yuttuğunu Yaşadığı İlginç Deneyimler Sonucu Fark Etti

ABD'de yaşayan Bradford Gauither adında bir adam, uyurken kulağından düşen Airpods kulaklığını yuttu ve sabah uyandığında haber vermeden günlük hayatına devam etti. Boğaz ağrısından şüphelenen Bradford, kulaklıklarından birinin kayıp olduğunu fark etti ve yutulmuş olabileceğini düşünerek hastaneye gitti.

Apple'ın kablosuz kulaklıkları Airpods, hafif olmaları nedeniyle bazen fark edilmeyebilir, hatta kaybolabilir. ABD'de yaşayan Bradford Gauthier adında bir adam, Airpods kulaklıklarında yaşanan aksiliklere yeni bir boyut getirdi. Birkaç gün sonra çekilen röntgen neticesinde kayıp kulaklığının midesinde olduğunu fark eden adamın kulaklıktan nasıl kurtulduğu açıklanamadı. Bradford, bir sabah uyandığında boğazında hafif bir kuruluk olduğunu, ancak bunun soğuk algınlığı nedeniyle olabileceğini, bu yüzden üstünden geçmediğini söyledi. Günlük hayatına son derece normal bir şekilde devam eden adam, günün ilerleyen saatlerinde su içemediğini ve Airpod'larından birinin kaybolduğunu fark etti. ve kaybolan kulaklığının midesinde olduğu ortaya çıkar. Brandford'u muayene eden doktorlar, ciddi rahatsızlık yaşamanın son derece nadir olduğunu ve Bradford'un bu sefer şanslı olduğunu söylediler.

Bunlara da Göz Atın

NASA’nın Türkiye’deki Yer Altı Suları Haritası, Kuraklık Tehdidinin Ne Kadar Ciddi Olduğunu Bir Kez Daha Gösterdi

NASA tarafından yayınlanan bir harita, barajlar sadece yeraltı sularının Türkiye'deki kuraklık tehdidi olduğunu göstermedi. Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir