Game of Thrones’un 80 Yıl Öncesini Konu Alacak Yeni Bir Spin-off Geliyor

Güvenilir kaynaklara göre HBO, House of the Dragon'dan sonra ikinci bir Game of Thrones serisi üzerinde çalışmaya başladı. Yeni dizi, Tales of Dunk & Egg serisine dayanan Sör Duncan the Tall ve Aegon V Targaryen'in maceralarını anlatacak.

Game of Thrones efsanesinden yaklaşık 300 yıl öncesini anlatacak olan House of the Dragon dizisi için hazırlıklar başladı, hatta oyuncu kadrosuna başlandı. Milyonlarca izleyiciyi büyüleyen GoT dizisinin yapımcısı HBO'dan bir güzel haber daha geldi. Birden fazla kaynakta yer alan bilgilere göre HBO, odağını Targaryen savaşlarına çevirmek istemeyen izleyiciler için başka bir dizi çekmeye karar verdi. Yeni dizinin konusu ise Aegon Targaryen muhafızlarından Sör Duncan The Tall olacak.

Yeni dizi Tales of Dunk & Egg serisini anlatacak

Sör Duncan The Tall, George RR Martin'in Tales of Dunk & Egg serisindeki bir kahramandır. 2005 yılında tamamlanan bu dizi, Sör Uzun Duncan ve Yumurta takma adıyla tanınan Kral Aegon V. Targaryen'in maceralarını konu alıyor. Yeni dizinin kitapla aynı olay örgüsüne sahip olması bekleniyor.

Bunlara da Göz Atın

Mission Impossible 7, sinemalardan kısa süre sonra Paramount+’a gelecek

Paramount'un bu yıl gösterime girecek olan iki büyük filmi Mission Impossible 7 ve A Quiet Place 2, sinemalardan 45 gün sonra Paramount + hizmetinde yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir