Samsung’un artırılmış gerçeklik gözlüklerinin reklam filmi ortaya çıktı

Lansman tarihi hala uzun ancak Samsung AR Gözlük ve Gözlük Lite adlı artırılmış gerçeklik gözlüklerinin tanıtım filmi şimdiden sızdırılmış durumda. İçeriden öğrenenlere göre, şirket sadece aktif olarak orijinal bir ürün geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda sunumuna da hazırlanıyor.

Videoda sunulan aksesuar, üç boyutlu dijital nesneleri artırılmış gerçeklikte görmenizi sağlar. Reklamda görüldüğü gibi cihaz, film izleme, görüntülü sohbette kullanma veya geleneksel ekranı olmayan bir bilgisayarda çalışma özelliği ile büyük bir sanal monitör olarak da kullanılabilir. Ek olarak, video güneş gözlüğü modunu gösterir. Ayrıca bu rafine gerçeklik gözlükleri ile kullanıcılar dronlarını kolaylıkla kontrol edebilecekler. Samsung Gözlük Lite'ın akıllı saat ile etkileşimine dikkat çekildi. Teknolojinin karmaşıklığı, yani işlemci ve pil gereksinimleri göz önüne alındığında, bu tür AR gözlüklerinin ticari bir cihaz olarak yaygınlaşması birkaç yıl alabilir.

Bunlara da Göz Atın

Leonardo da Vinci’nin çizimlerinden çeşitli DNA’lar elde edildi

Tarihçiler, mikrobiyologlar ve restoratörlerden oluşan multidisipliner bir araştırma ekibi, ünlü sanatçının çizimlerini inceledi ve bakteri, mantar ve insanlara ait DNA'lar elde edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir