Arabaları bırakıp scooter’a geçtiler!

Arabaları bırakıp scooter’a geçtiler!

18 Ekim 2020 0 Yazar: admin

altmislar.com olarak hayatın farklı alanlarındaki teknolojik yenilikleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu videoda tüm polis ekiplerini Scooter'a aktaran Tuzla Belediyesi'nin yeniliklerine bakıyoruz. Scooter kullanan polis ekipleri, standartların üzerinde teknolojinin faydalarını kullanarak görevlerine devam ediyor. Furkan 10 bin liralık dronu kırdı! – Ne oldu?
Scooter kullanan polis ekipleri
altmislar.com olarak farklı videolarla karşınızdayız. Bu videoda Tuzla Belediyesi'nin yeniliklerini yakından inceliyor ve bu değişimin amacını Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'dan dinliyoruz. Dilerseniz kelimeyi daha fazla uzatmayalım ve videomuzla sizi baş başa bırakalım.


Polis ekiplerini Scooter'a nakleden belediye
Tuzla Belediyesi, teknolojinin tüm olanaklarından aktif olarak yararlanmaya devam ediyor. Belediye bu sefer yenilikçi çözümlerine scooter ekledi. Belediye zabıta ekipleri, günlük hayatta alışkın olduğumuz ve ulaşım kolaylığının yanı sıra bize zaman kazandıran scooter'ı kullanmaya başladı. Konuyla ilgili konuşan Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, belediye hizmetlerini hem daha hızlı hem de çevreye duyarlı hale getirmek istediğimizi söyledi. Videomuzda size teknolojinin hayatımıza getirdiği farklı çözümleri gösterdik. Videomuzu izledikten sonra yorum kısmına fikirlerinizi yazmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi vakit geçir!