Assassin’s Creed Valhalla’da yeni yetenekler keşfedildi

Assassin’s Creed Valhalla’da yeni yetenekler keşfedildi

7 Ocak 2021 0 Yazar: admin

Ubisoft tarafından geliştirilen Rol Yapma Oyunu Assassin's Creed Valhalla'da yeni yetenekler keşfedildi. Assassin's Creed Valhalla, birkaç kullanıcı konsollarının bağlantısını kestiğinde Valhalla'daki yetenek ağacında 3 yeni yetenek keşfetti.
Assassin's Creed Valhalla, Ubisoft için tarih yazdı!
İnternet bağlantısı kesildiğinde, Assassin's Creed Valhalla oyuna 3 yeni yetenek ekler. her biri bir yetenek ekler. Beceri ağacında Ayı, Kuzgun ve Kurt dalında görünen beceriler, oyundaki dövüş mekaniklerini etkilemez. Yetenekler daha stratejik hamleler sağlar. Kuzgun dalındaki Assassin Carry yeteneği, bir düşmanı gizlice öldürdüğünüzde belirtilen tuşa basarak düşman vücudunu sırtınıza almanızı sağlar. Kurt dalındaki Arrow Looter becerisi, bir düşman okçusunu öldürdükten sonra o bedenden yüksek bir şansla ok toplamanıza izin verir. Ayı dalındaki Fight Ready becerisi, en az bir adrenalin yuvası dolu bir dövüşe başlamanızı sağlar.

Bu yetenekleri kullanmak için konsolunuzda internet bağlantınızın olmaması gerekir. Ubisoft da bu hatayla ilgili bir açıklama yaptı. Ubisoft, bu yeteneklerin henüz piyasaya sürülmeye hazır olmadığını ve oyuncuların oyunla ilgili herhangi bir sorundan kaçınmak için mümkünse Valhalla'yı çevrimiçi oynaması gerektiğini belirtti.