Bethesda, Lucasfilm Games İş Birliğiyle Geliştirilen Yeni Indiana Jones Oyununu Duyurdu

Bethesda, Lucasfilm Games İş Birliğiyle Geliştirilen Yeni Indiana Jones Oyununu Duyurdu

13 Ocak 2021 0 Yazar: admin

Bethesda, bugün resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla yeni Indiana Jones oyununu duyurdu. Yeni Indiana Jones oyunu 30 saniyelik kısa bir videoda duyuruldu.

George Lucas tarafından yaratılan ve ilk olarak 1981 yapımı Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark filminde görülen Indiana Jones karakteri, popüler kültürün en tanınmış isimlerinden biri oldu. Sean Patrick Flanery ve George Hall tarafından oynandı. Elbette bu kadar popüler bir isim olan oyun, doğal olarak oyun dünyasında yerini buldu. Jones, uzun bir aradan sonra oyun dünyasına geri döner.

Yeni bir Indiana Jones oyunu geliyor. Bethesda Softworks ve Wolfenstein'ın geliştiricisi MachineGames, yeni bir Indiana Jones oyununu duyurdu. 30 saniyelik bir videoyla duyurulan oyun hakkında fazla bilgi paylaşılmadı. Bethesda Softwork bu ifadeleri resmi Twitter hesabındaki bir gönderide yayınladı:

"MachineGames stüdyomuz, Todd Howard gözetiminde ve Lucasfilm Games ile işbirliği içinde orijinal hikayesiyle yeni bir Indiana Jones oyunu geliştiriyor. Bugünün haberlerini paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. "