Cyberpunk 2077’den Yeni Işın İzleme Teknolojili Görüntüler Paylaşıldı

Cyberpunk 2077’den Yeni Işın İzleme Teknolojili Görüntüler Paylaşıldı

21 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Cyberpunk 2077'nin yayınlanmasından 20 gün önce NVIDIA, oyunun ışın izleme teknolojisi ile nasıl görüneceğini bir kez daha gösterdi. Cyberpunk 2077 dünyası ışın izleme teknolojisi ile çok daha canlı hale geldi.

Ertelenmekten yorulduğumuz Cyberpunk 2077'nin bu sefer 10 Aralık'ta sorunsuz bir şekilde bizlerle buluşmasını umuyoruz. Tabii ki oyunun çıkışına yaklaştıkça geliştirici firma CD PROJEKT RED de oyunun tanıtımına hız verdi. Son zamanlarda, Cyberpunk 2077 için üretilmiş çok sayıda içerik gördük.

CD PROJEKT RED'in yeni içeriği, oyunun geliştirme sürecinde oyunun oynanış fragmanını ve Keanu Reeves'in görsellerini içeriyordu. Bugün, Cyberpunk 2077 için yeni içerik NVIDIA tarafından paylaşıldı. NVIDIA GeForce YouTube kanalında paylaşılan yeni videoda Cyberpunk 2077'nin yeni RTX görüntüleri yer aldı.

Cyberpunk 2077'den yeni RTX görüntüleri:

NVIDIA'nın yeni videosunda, CD PROJEKT RED ekibi, Cyberpunk 2077'deki ışın izleme teknolojisi size nerede olduğunu söylüyorlar. Oyunun geliştiricileri bize RTX'in neler sunması gerektiğini söylerken, arka planda Cyberpunk 2077 dünyasına ait RTX görüntüleri gösterildi. Oyun RTX ile gerçekten harika görünüyordu. Cyberpunk 2077'nin dünyasının ne kadar büyük olacağını ve bize neler sunacağını neredeyse biliyoruz. Işın izleme teknolojisiyle neredeyse her yolu seçebileceğimiz bu dünyayı görmek gerçekten heyecan verici. Oyunun zaten canlı olan dünyası bu teknoloji sayesinde çok daha canlı hale geldi.