Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı

Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı

20 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Geçtiğimiz haftalarda Ubisoft, Rainbow Six Quarantine ve Far Cry 6 çıkış tarihi hakkında bir açıklama yaptı. 1 Nisan 2021'den sonra süresi dolan oyunun çıkış tarihi sızdırıldı.
Far Cry 6 için üzücü bir haber geldi!
Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı
Merakla beklenen Far Cry 6, normalde 18 Şubat 2021'de piyasaya sürülecekti. Pandemi nedeniyle zorlu bir süreçten geçen Ubisoft, Rainbow Six Quarantine ve Far Cry 6 oyunlarını erteleme kararı aldı.

Oyunların 1 Nisan 2021'den sonra çıkacağını açıklayan firma kesin bir tarih belirtmedi. Immortals Fenyx Rising, Mafia:Definitive Edition ve Mafia 2:Definitive Edition gibi oyunların çıkış tarihini şirketlerden önce duyuran Microsoft Store, bu kez Far Cry 6 için tarih verdi.

Microsoft Store'da yer alan bilgilere göre PC, PlayStation 5, PlayStation 4, 26 Mayıs 2021 tarihinde Xbox Series X / S, Xbox One ve Google Stadia üzerinden indirilebilecek. Ubisoft tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, bazı analistler bu bilgilerin doğru olduğunu belirtiyor.

Ubisoft geçtiğimiz günlerde Far Cry 6'nın PlayStation 5 ve Xbox Series X modellerinde 4K 60FPS ile görüneceğini duyurdu.