Fortnite’ın her bilgisayara girmesi için adım atıldı!

Fortnite’ın her bilgisayara girmesi için adım atıldı!

16 Aralık 2020 0 Yazar: admin

Fortnite'ın mobil tarafta bazı sorunları vardı ve yavaş yavaş üstesinden gelmeye başladı. Bilgisayar tarafında yeni sürümüyle dikkat çeken Fortnite, her bilgisayarda sorunsuz çalışacak yeni bir performans moduna kavuşuyor. Fortnite performans modu sayesinde oyun deneyiminden mahrum kalmanıza gerek yok. Fortnite performans modu nasıl açılır
Fortnite Galactus etkinliği rekor kırdı
Fortnite performans modu nasıl açılır? Adım adım izlenecek yol
Fortnite, milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yaptı ve hatta bir süredir oyun içinde düzenlenen konserlerle rekorlar kırdı. Bugün (15 Aralık) itibarıyla açılan Fortnite performans modu, PC oyuncuları için FPS'yi artırıyor. Daha az indirmeyi ve daha iyi performansı vurgulayan Fortnite, oyunu eski bilgisayarlarda oynayanlar için alternatif bir yol sunuyor.

Fortnite'ın minimum sistem gereksinimlerini karşılayan tüm bilgisayarlar için oyuna eklenen bu yeni performans moduna ayarlar menüsünden erişilebilir. İşlemci ile görsel kaliteyi düşüren ve grafik kartına binen yükü azaltan bu mod sayesinde oyuncular performansta artış sağlamaya çalışıyor.

Performans Modu ayarları için izlenecek adımlar:
-Epic Games'e giriş yapın & gt; Kitaplığa & gt; Fortnite'ı bulun ve tıklayın> Ayarlar'a gidin> Yüksek Kaliteli Kaplamalar Kullan'ın yanındaki kutuyu işaretleyin (kullanmamak için).

Kaliteli skinler kullanılmadığında yukarıdaki gibi bir görünüm ortaya çıkar. Bu adımlar, yaklaşık 14 GB boyutunda olan yüksek çözünürlüklü kaplamaları kaldıracak ve oyunun daha iyi çalışmasını sağlayacaktır. Oyunun kapladığı alan içeriğe bağlı olarak 17 GB'a düşecek.