GTA Online, Çıkışından Bu Yana İlk Büyük Harita Güncellemesini Alıyor

GTA Online, Çıkışından Bu Yana İlk Büyük Harita Güncellemesini Alıyor

7 Aralık 2020 0 Yazar: admin

Rockstar Games, para kazandıran GTA Online'a yeni içerik sunmaya devam ediyor. Önümüzdeki hafta stüdyo, oyunun çıkışından bu yana en büyük harita güncellemesini yayınlayacak.

Küçük ama özlü bir oyun olan oyun stüdyolarından biri olan Rockstar Games'in GTA VI'yı piyasaya sürmesi beklense de, stüdyonun elinde tam bir para kazanma makinesi var:GTA Online. Yıllar önce çıkmasına rağmen popülaritesini kaybetmeyen GTA Online, Rockstar için para kazanmaya devam ediyor. Tabii ki, Rockstar emrinde bu altın madenine yeni içerik eklemeye devam ediyor ve bu destek yakında bitmeyecek gibi görünüyor.

GTA Online ilk büyük harita güncellemesiyle geliyor

Rockstar Games, her yıl GTA Online için birkaç büyük genişletme paketi sunuyor. . Bu genişleme paketlerinin en sonuncusu resmi web sitesinde duyuruldu. Cayo Perico Heist adı verilen bu paket, GTA Online'ın lansmanından bu yana ilk büyük harita güncellemesi olacak. Yeni içerik 15 Aralık'ta tüm platformlar için yayınlanacak. Genişletme paketinin adı Cayo Percio Heist, the Cayo Perico Heist olsa da, sunulacak tek içerik bu olmayacak. Bu paket ile oyuna yeni bir kulüp eklenecek ve bazı mekanikler güncellenecek. Bu mekanikler "After Hours" dans güncellemesinin üzerine inşa edilecek. Cayo Perico Heist, Rockstar'ın resmi internet sitesinde şöyle anlatılıyor:"Dünyanın en güvenli gizli adalarından biri olan Cayo Percio'ya girmek için birini bulmak size kalmış. Buradaki güvenlik güçlerini silahsızlandırın ve bu kadar çok sanatla kaçıp gidin altın ve uyuşturucu parasını taşıyabileceğiniz kadar değerli kanıtlarla birlikte. "