Harry Potter: Puzzles & Spells beğeni topluyor

Harry Potter: Puzzles & Spells beğeni topluyor

3 Ekim 2020 0 Yazar: admin

Daha önce Jam City tarafından geliştirilen Harry Potter:Hogwarts Mystery rol yapma oyunu, ana karakterlerin ve Harry Potter karakterinin daha az görünür olmasına izin vermediği için eleştirildi. Zynga tarafından geliştirilen Harry Potter:Puzzles & Spells, ilk hafta 5 milyon indirmeye yaklaştı.

Harry Potter:Bulmacalar ve Büyüler hikayenin en başına gider ve Harry Potter'ın çocukluğundan başlar. Bölüm ilerledikçe hikayenin bir sonraki aşaması açılıyor. Böylelikle dizinin tüm bölümleri yaşanmaktadır. Serinin önemli sahneleri ara geçişlerde canlandırılırken, Daily Prophet sihirli gazetesi ilerlemenizi sayı ile bildiriyor.

Harry Potter:Bulmaca ve Sihir

Zynga

Yapboz
Bedava
119M

Mobil dünyada sayısız renk eşleştirme oyunu var ve mekanikler neredeyse aynı. Bu açıdan sunulan hikaye, atmosfer ve karakterler farklılaşma açısından önemlidir. Zynga da onu iyi kullandı. Bölümlerde puan kazandıkça büyüler açılıyor ve zor kısımlarla ilgileniliyor. Ayrıca farklı geliştirmeler de var. Büyüleriniz, bölüm hediyeleri ve kartlarının sonuyla birlikte büyür. Yine hikayedeki birçok büyülü yaratık ilerleyen bölümlerde yardımınıza geliyor. Günlük ve belirli saatli etkinliklerle heyecanı artıran oyun ücretsizdir. Sinema dünyasının en çok izlenen ve en uzun süre izlenen dizilerinden biri olan Harry Potter, uzun süredir oyun dünyasında aktif. Geçen hafta indirilmek üzere sunulan Harry Potter:Puzzles & Spells renk eşleştirme oyunu dikkat çekiyor.