iPhone 12, 64 GB Dahili Hafıza İle Gelebilir

iPhone 12, 64 GB Dahili Hafıza İle Gelebilir

2 Ekim 2020 0 Yazar: admin

En son paylaşılan raporlara göre giriş seviyesi iPhone 12 modeli 64 GB dahili bellek ile gelebilir.

Alman kaynaklarının aktardığı bilgilere göre, giriş seviyesi iPhone 12'nin tıpkı iPhone 11 gibi 64, 128 ve 256 GB dahili hafıza seçenekleriyle geleceğini görüyoruz. Serinin uygun fiyatlı modeli, siyah, beyaz, mavi, kırmızı, sarı ve mercan olmak üzere toplam altı farklı renk seçeneğine sahip olacak.

Paylaşılan diğer raporlarda ise ilk iPhone 12 modelleri 5 Ekim'de çıkıyor. Mağazalara gönderileceğine dikkat çekiliyor. Bu bölümde mağaza raflarında karşımıza çıkacak ilk iPhone modellerinin 6.1 inç iPhone 12 Max ve 5.4 inç iPhone 12 Mini olması bekleniyor.

Önümüzdeki ay açıklanması beklenen iPhone 12 modelleri hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi paylaşılan raporlar ile iPhone 12 modellerinin depolama boyutları ortaya çıktı. Bu bölümde giriş seviyesi iPhone 12 modelinin 64 GB dahili bellek ile sunulacağı iddia edildiğini görüyoruz. Beyaz ve gümüş renklerle de sınırlı olacağı belirtiliyor. Şimdilik Apple'dan konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadığını da belirtmekte fayda var. Ancak Apple'a yakın kaynaklara göre serinin yeni modellerinin 13 Ekim'de piyasaya sürülmesi bekleniyor.