Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice Ertelendi

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice Ertelendi

14 Ekim 2020 0 Yazar: admin

Oyuncular Leisure Suit Larry:Wet Dreams Dry Twice için kısa bir süre beklemek zorunda kalacak.

Assemble Entertainment, Leisure Suit Larry:Wet Dreams Dry Twice'ın çıkış tarihi için bir erteleme kararı açıkladı. Öte yandan oyunu bekleyenler çok uzun süre beklemeyecekleri için bu karardan korkmamalı. Yeni tarih 23 Ekim olarak belirlendi.

? Larry gelişini uzatıyor ve bu nedenle bir sonraki macerası 'Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice' 23 Ekim'de yayınlanacak. ? ? Demo #Steam:https://t.co/i70ww76Fm5 ? https:/ /t.co/x14wC2tGDK? @ AssembleTeam? @ CrazyBunchTeam # leisuresuitlarry pic.twitter.com/ZogRG3MXlZ – AssembleTeam (@AssembleTeam) 13 Ekim 2020

2018'de Wet Dream Don't Dry serisinin yeniden canlandırılmasından da sorumlu olan CrazyBunch oyunu geliştiriliyor. Bu oyun 1980'lerden günümüze Larry'nin zaman yolculuğu, flört uygulamaları ve sosyal medya taklitleriyle tamamlandı. Wet Dreams Dry Twice, ana karakteri Lost Wages şehrinden Cancum adasına götürür ve burada aşkta kaybolan Faith'in izini sürmek zorunda kalır.

Wet Dreams Dry Twice, 50'den fazla elle çizilmiş konumla, 40'tan fazla yeni ve eski arkadaş ve bulmaca dolu olacak. Oyunun demosu için buraya tıklayabilirsiniz.