Microsoft Teams yeni özelliğe kavuşuyor

Microsoft Teams yeni özelliğe kavuşuyor

16 Ocak 2021 0 Yazar: admin

İş dünyasında yaygın olarak kullanılan ve popüler olan konferans uygulaması Microsoft Teams yeni bir özelliğe sahip. MS Teams artık yeni özelliği ile toplantılarınızı sizin için özetleyecek.
Microsoft'tan ev çalışanları için OneDrive sürprizi
Kaçırılanlarla karşılaşma sorunu artık ortadan kalktı
Microsoft Teams, kullanıcıların toplantıdan sonra toplantıdaki önemli bilgilere erişmesine olanak tanıyan yeni bir özelliğe sahiptir. Özet olarak adlandırılan bu özellik, Ocak ayının sonunda Teams kullanıcılarına sunulacaktır. Yeni özelliğin Şubat ortasına kadar tüm MS Teams kullanıcıları için aktif olması bekleniyor.

Yeni güncellemeyle, Teams kullanıcıları toplantı sekmesi aracılığıyla toplantı kayıtlarına, sohbet mesajlarına, notlara ve dökümlere erişebilecek. Bu özelliğin, toplantıya katılamayanlar veya ilgili bilgilere daha sonra toplantı sırasında erişmek isteyenler için faydalı olması beklenmektedir.

Son dönemde popülaritesini artıran ve pek çok kişi tarafından tercih edilen Microsoft Teams'in bu hamlesi, en yakın rakiplerine karşı önemli bir adım Google Meet ve Zoom Toplantıları kullanıcılar için daha verimli hale getirmeyi amaçlayan bu özelliği nasıl buldunuz?