Normal Fiyatı 45 TL Olan Assassin’s Creed Oyunu, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Normal Fiyatı 45 TL Olan Assassin’s Creed Oyunu, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

10 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Ubisoft, 2015 yılında Çin Yeni Yılı için piyasaya sürülen Assassin's Creed Chronicles: China'yı ücretsiz yaptı. Normal fiyatı 45 TL olan oyun, 15 Şubat'a kadar hiçbir ücret ödemeden satın alınabilecek.

Video oyun sektörünün köklü isimlerinden Ubisoft, Çin'in Yeni Yıl tatili için bir kampanya başlattı. Dünyanın dört bir yanından tüm oyuncuların katılabileceği bu kampanya, firmanın 45 TL karşılığında satın alınabilen Assassin's Creed Chronicles:China adlı oyununu kısa bir süre için ücretsiz olarak sunuyor. Ubisoft tarafından başlatılan ücretsiz oyun kampanyası 15 Şubat Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Ubisoft'un 15 Şubat'a kadar ücretsiz olarak dağıtacağı Assassin's Creed Chronicles:China, alıştığımız Assassin's Creed evreninden biraz farklı bir deneyim sunuyor. 2015'te piyasaya sürülen, oyuncuları 16. yüzyıl Çin'ine götüren oyun, suikastın temeli olarak gizliliği vurguluyor. 2.5D yapıya sahip olan oyun, grafikleri ve mekaniği ile bugün bile birçok oyuncu tarafından beğenilmektedir.

Assassin's Creed Chronicles:Çin, düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda da oynanabilir

Assassin's Creed Chronicles:Çin'in en önemli özelliği, en düşük donanım özelliklerine sahip bilgisayarlarda bile çalışabilme yeteneği. Bu bağlamda Intel Core i3-2105 işlemci, 4 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 470 grafik kartı ve mütevazı bir 4 GB depolama alanı oyunu rahatlıkla oynayabilecek düzeyde. Bu arada Assassin's Creed Chronicles:China, Ubisoft'tan özel bir üçlemenin ilk prodüksiyonu. Şirket, 2015 yılında Assassin's Creed Chronicles:China'yı piyasaya sürdükten bir yıl sonra, Assassin's Creed Chronicles:India ve Assassin's Creed Chronicles:Russia'yı da yayınladı. Ücretsiz olarak deneyimlediğiniz Assassin's Creed Chronicles:China'yı seviyorsanız diğer iki oyunu da Steam üzerinden toplam 90 TL'ye satın alabilirsiniz.

Assassin's Creed Chronicles:China'ya ücretsiz sahip olmak için yapmanız gerekenler

Burada bulunan bağlantıyı kullanarak kampanya sayfasına erişin. "Ücretsiz Edinin" yazan düğmeyi tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfada Ubisoft hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Mevcut Ubisoft hesabınıza giriş yapabilir veya kendinize bir Ubisoft hesabı oluşturabilirsiniz. Hesaba giriş yaptıktan sonra, bir yönlendirme ile karşılaşacaksınız. Yeniden yönlendirmeden sonra, Ubisoft Connect'i uygulamanız istenecektir. Bu uygulamayı daha önce indirdiyseniz, "Başlat" ile başlayan ifadeye tıklayın ve indirmediyseniz "İndir" ile başlayan ifadeye tıklayın. Ubisoft Connect uygulaması açıldıktan sonra, hesabınıza tekrar giriş yapın. Oyunun Ubisoft kütüphanesine eklendiğini görebilirsiniz.