OnePlus 9 Pro Geekbench’te göründü!

OnePlus 9 Pro Geekbench’te göründü!

16 Kasım 2020 0 Yazar: admin

OnePlus 9 ailesinin ilk telefonunun geçen gün ilk görseli; Özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi verdik. Bugün sizlerle OnePlus 9 Pro ile buluşuyoruz. OnePlus 9 Pro, özellikleriyle Geekbench'te ortaya çıktı!
OnePlus 9'dan ilk görsel:Özellikler ve fiyat!
OnePlus 9 Pro özellikleri Geekbench'te ortaya çıktı!
Çeşitli akıllı telefon üreticilerinin önümüzdeki yılın başlarında dikkatleri üzerine çekecek amiral gemisi telefonlarını duyurması bekleniyor. Samsung lansmanlara ev sahipliği yapacak; Ocak ayının ikinci haftasında gelmesi beklenen Galaxy S21 serisini tanıtacak. OnePlus ise Mart 2021 lansman tarihi söylentileri ile OnePlus 9 serisini erken piyasaya sürebilir. Geçen hafta sızıntılarla gündemde olan OnePlus 9 serisinin model numaraları belli oldu. Şimdi Geekbench'te OnePlus 9 Pro ile eşleşen model numarasına sahip bir cihaz tespit edildi.

Akıllı telefon, birkaç gün önce "LuBan LE2117" adı altında karşılaştırıldı. OnePlus 9 serisinin Android 11 desteği ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca 8 GB RAM'e sahiptir. Güç verilecek mobil işlemci; kod adı "lahaina" ve sekiz çekirdekli işlemcisi Snapdragon 875 ve temel frekansı 1.80GHz. Karşılaştırma puanları, tek çekirdekli test için 1122 puan ve çok çekirdekli test için 2733 puandır.
Snapdragon 875 sızdırıldı! Kod adı:Lahaina

@ 肥 威, Weibo kullanıcısı tarafından yapılan karşılaştırmalı değerlendirme sonucunun daha fazla analizi, Snapdragon 875 olduğu tahmin edilen mobil işlemcinin CPU yapılandırmasını da ortaya koymaktadır. 1.80GHz, 2.42GHz'de saat hızına sahip üç (performans) çekirdek ve 2.84GHz'de saat hızına sahip bir ana çekirdek.
Snapdragon 875 tüm rakiplerini ezdi!

OnePlus 9 serisinin yüksek yenileme hızlarına sahip AMOLED ekranlarla gelmesi bekleniyor. Onaylanmamış raporlar, yenileme hızının 144Hz'e ulaşabileceğini söylüyor. Ancak bu, en üst model olan 9 Pro ile sınırlı olabilirken standart sürüm 120Hz yenileme hızına sahip. OnePlus 9 serisinin 65W hızlı kablolu şarj ve 40W hızlı kablosuz şarj desteği ile geleceği de bildirildi.