PlayStation 5 ön siparişe açıldı! İşte detaylar

PlayStation 5 ön siparişe açıldı! İşte detaylar

17 Eylül 2020 0 Yazar: admin

Uzun zamandır beklediğimiz PlayStation 5, 16 Eylül 2020 Salı günü düzenlenen bir etkinlikle sırlarını ortaya çıkardı. 12 Kasım’da bazı ülkelerde satışa sunulması planlanan yeni konsol dünya çapında satışa sunulacak 19 Kasım’da. Heyecan verici konsol ön sipariş için hazır!
PlayStation 5 oyun fiyatları yükseliyor!
PlayStation 5, belirli mağazalarda ön sipariş için hazır!
16 Eylül’de düzenlenen etkinlik ile PS 5 fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. Dijital versiyonda 399 $ ve normal versiyonda 499 $ ‘dan satışa sunulacak konsol, şu anda yurtdışındaki bazı mağazalarda ön siparişe açılmış durumda. Farklı paketlerde satılan ve yalnızca bir konsol olarak satılan PS 5, 399 $ ile 670 $ arasında değişen farklı paketlerle kullanıcılara sunulmaktadır.

Tüm bunların dışında etkinlikte gösterilen Hogwarts Legacy ve God of War gibi yapımlar oyuncuları heyecanlandırmayı başardı ve Sony’nin yine emin adımlarla yeni bir maceraya başlayacağı konsol açıklandı.

şimdilik Türkiye & # 039; Ne zaman birkaç lira açılıp ön sipariş için satılacağı henüz bilinmiyor. Türkiye’nin önümüzdeki günlerdeki yeni konsol satış fiyatı ve sipariş tarihi de açıklanacak.