Prime Day’de öne çıkan aksesuar ve kılıf fırsatları

Prime Day’de öne çıkan aksesuar ve kılıf fırsatları

15 Ekim 2020 0 Yazar: admin

Türkiye'de Amazon Prime hizmetinin tanıtılmasından kısa bir süre sonra Amazon Prime kullanıcıları da fırsatlardan yararlanmaya başladı. Bu kampanya kapsamında öne çıkan akıllı telefon aksesuar ve kılıflarını sizler için derledik …
Spigen aksesuar ve çantalarında öne çıkan özellikler
Amazon'un bu yıl 13-14 Ekim tarihlerinde kullanıcılarına tanıttığı Amazon Prime, aylarca farklı kategorilerde büyük indirimler sunuyor. Spigen ürünleri de Day'de ilgi görüyor. Kampanya kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz kargo sunulurken Amazon, yoğunluktan dolayı teslimat süreçlerinde ufak bir gecikme olabileceğini söyledi.

Amazon Prime kampanyasında yer alan Spigen modellerini detaylı olarak incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Sizin için listelediğimiz modellerden bazıları aşağıdaki gibidir:

Spigen İnce Fit Klasik Serisi
Akıllı telefonunuz için yeni bir kasa satın almaya gelince, satın alacağınız kasa, telefonunuzun tasarımını kapsamamalıdır. Bu nedenle, minimal çizgileri olan ince ve hafif bir kasa fena olmaz. Spigen'in Thin Fit Classic Serisi bahsettiğimiz sınıfa ait bir ürün grubudur. Farklı akıllı telefon modelleri için üretilen Thin Fit Classic serisi, akıllı telefonunuza rahatça sığmanızı sağlayan 3 ayrı parça halinde geliyor.

Spigen Thin Fit Classic modeline erişmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Spigen Modern Fit Serisi Kayış
Spigen, yalnızca akıllı telefon tarafında değil, diğer akıllı ürünler kategorisinde de aksesuarlar ve koruyucu ürünler sunuyor. Bunlardan biri Apple Saatler için piyasaya sürülen Spigen Modern Fit Serisi. Mat siyah kayış, tasarımıyla şık bir analog saati anımsatıyor. Ürün kutusu ek bir kayış zinciri, kayış pimi ve mini tornavida ile birlikte gelir, böylece kayışı kolayca uzatabilir ve kısaltabilirsiniz.

Spigen Modern Fit'e erişmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Spigen La Manon Şık Siyah
Spigen'in en karizmatik kasa serilerinden biri olan La Manon Classy, dış tasarımın yanı sıra dış tasarıma verdiği önemle de değerini kanıtlıyor. Takviye edici kılıfı, siyah renkli tasarımı ve altın detaylarıyla kılıf alternatifleri arasında öne çıkıyor.

Spigen La Manon Classy Black'e ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.