PUBG Mobile DDoS saldırıları ile gündemde!

PUBG Mobile DDoS saldırıları ile gündemde!

4 Ekim 2020 0 Yazar: admin

İnternetin yaygınlaşması ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte dünya çapındaki oyuncu sayısı önemli ölçüde artmıştır. Bilgisayar oyunlarının yanı sıra, son yıllardaki en büyük atılımlardan biri mobil oyun endüstrisi olmuştur. Telefonların gelişmesiyle birlikte birçok kişi gün içerisinde telefonlarında oyun oynamayı tercih etmeye başladı. Artık popüler oyunlardan biri olan PUBG Mobile, DDoS saldırıları ile ön plana çıktı.

PUBG Mobile gibi internet üzerinden pek çok oyuncu ile oynanan oyunlar zaman zaman büyük ve küçük ölçekli DDoS saldırılarına maruz kalabilmektedir.
Fall Guys 2. sezon çıkış tarihi belli oldu!
PUBG Mobile DDoS PUBG gibi çok oyunculu oyunlar oynayan kişilerin karşılaştığı en büyük sorun hile yapan kullanıcılardır. Hile yapanların sayısı arttıkça oyunu beğenenlerin sayısı da azalmaya başlar. Son yıllarda hile karşıtı önlemlere çok yatırım yaptığını belirten PUBG, bugün birçok saldırı ile karşı karşıya kaldı. DDoS saldırıları nedeniyle birçok oyuncu bağlantı hataları yaşamıştır.

PUBG Mobile için DDoS saldırıları ile ilgili açıklama, "Sevgili oyuncular, şu anda sistemimize karşı oyuncuların bağlantısını kesiyoruz. Ekibimiz derhal harekete geçti ve sorunu çözmek için yerel hizmet sağlayıcılarla yakın çalışmaya başladı. Oyuncularımıza normal bir oyun sunmayı hedefliyoruz en kısa sürede tecrübe edin. Bu duyuru ile yakında yeni bir hile önleme yaması yayınlanacak. Bu arada, dolandırıcılara ciddi bir son vermek için daha fazla güvenlik ekibi görevlendirdik. Oyuncularımız gibi, her zaman sıfır tolerans politikamız vardı hile ve hacklemeye karşı. Oyuncularımıza adil bir oyun alanı yaratmak için gösterdiğiniz sabır ve desteğiniz için teşekkür ederiz. "şeklinde.