Samsung, Galaxy S20, Note 20 ve Galaxy Z Modelleri İçin One UI 3.1 Yayınladı

Samsung, Galaxy S20, Note 20 ve Galaxy Z Modelleri İçin One UI 3.1 Yayınladı

24 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Samsung, Galaxy S20 ailesi, Galaxy Note 20 ailesi ve Galaxy Z modelleri için One UI 3.1 yayınlamaya başladıklarını duyurdu. Gelecekte, Galaxy S10 modelleri de dahil olmak üzere daha birçok cihaz, Samsung'un en son akıllı telefon sürümüne sahip olacak.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, akıllı telefonlarında kullandığı resmi arayüz olan One UI'yi geliştirirken yeni akıllı telefonları piyasaya sürmeye devam ediyor. Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre Galaxy S21 ailesi ile tanıştığımız One UI 3.1, daha fazla Galaxy modeli için piyasaya sürülmeye başladı.

Galaxy S20, Galaxy S20 +, Galaxy S20, Samsung'un en son akıllı telefon arayüzü One UI 3.1'i kazanan modeller arasında yer alıyor. Ultra ve Galaxy S20 FE, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Z Fold2 ve Galaxy Z Flip. Güncelleme, bu modellerin genel performansını iyileştirir ve birçok yeni özellik ekler.

Samsung Electronics Mobile World Başkanı ve CEO'su TM Roh, One UI 3.1'de yaptığı açıklamada, “Samsung olarak, cihazlarımızın yaşam döngüsü boyunca kullanıcılarımıza güncel mobil deneyimler sunmayı hedefliyoruz. devam etmeye kararlıyız. Seçili Galaxy cihazları için 3. nesil Android işletim sistemi yükseltmelerinin yayınlanmasının ardından, aynı zamanda kullanıcılarımıza yeni ve güçlü özellikler sunuyoruz. Yayınladığımız en son One UI 3.1 güncellemesi, taşıdığımız bu görev çerçevesinde attığımız önemli adımlardan biridir. "ifadelerini verdi.