Samsung’dan Galaxy Note 20 FE sinyali!

Samsung’dan Galaxy Note 20 FE sinyali!

3 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Samsung Galaxy Note 20 FE'yi bekleyen milyonlarca kullanıcıyı memnun eden bir gelişme yaşandı. Fan Edition'ın kısaltması olan FE kısaltması ile piyasaya sürülen modeller, kullanıcılar arasında popüler.

Yakın zamanda Galaxy S20 FE ile karşılaşmıştık ve ardından Galaxy S21 serisi için çeşitli söylentiler duymaya başladık. Güney Koreli firmanın 2017 yılında kendisi adına başlattığı bu trendin ilk temsilcisi Galaxy Note 7 Fan Edition.
Samsung Galaxy S20 FE'yi satın almak için 5 neden!
İlk sinyal Samsung Galaxy Note 20 FE için geldi
Her yıl en az 1 FE mücevheri olan bir akıllı telefon üretecek. Bu noktada birçok kişinin aklına Galaxy Note 20 serisi geliyor. Burada yayınlanan iki bilgi var. İlk açıklamada Galaxy Note 20 FE'nin ekran boyutu 6.5 inç (bir köşeden diğerine ölçüldüğünde – dikdörtgen şeklinde) olarak açıklandı. Bu açıklamadan sonraki diğer açıklama oldukça ilginç. Aynı yazıda bu modelin yuvarlatılmış köşeleri ve kamera deliği dikkate alınarak ekran boyutunun değiştiği belirtildi:6,3 inç. Elimizdeki bir diğer bilgi de Samsung imzalı bu ürünün 3x optik zoom ve 76 milimetre odak uzunluğuna sahip olacağı. Galaxy S20 FE'nin sayfasında adı geçen Galaxy Note 20 FE'nin "Gece Modu" adı verilen bir kamera moduna ev sahipliği yaptığı iddia ediliyor. Bazıları böyle bir modelin gelmeyeceğini düşünüyor ve bu açıklama yanlışlıkla yayınlandı. Samsung bu konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Siz de Galaxy Note 20 FE'yi bekleyenler arasında mısınız?