Samsung’dan Xiaomi’ye Misilleme: Türkiye’nin En Çok Akıllı Telefon Satan Şirketi Biziz

Samsung’dan Xiaomi’ye Misilleme: Türkiye’nin En Çok Akıllı Telefon Satan Şirketi Biziz

7 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung Türkiye, geçtiğimiz günlerde Canalsy'nin yayınladığı üçüncü çeyrek itibarıyla pazar payı raporlarının% 21'inin% 40,4 ile benzemediklerini zirvede yalanladığını iddia etti.

Pazar veri araştırma şirketi Canalsy, geçtiğimiz günlerde Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarını kapsayan üçüncü çeyrek için akıllı telefon pazar paylarını açıkladı. Yayınlanan raporda, Çinli üreticiler Xiaomimi'nin Türkiye'nin en çok akıllı telefon satan şirketlerinden bazılarında yılda% 340 büyüdüğünden bahsedilmişti.

Şimdi Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung Press, akıllı telefon pazarında Türkiye'ye bir yazı gönderirken, Samsung'un üçüncü çeyrek pazar payı Canalsy, raporunda belirtildiği gibi% 21 olmadığını, akıllı telefonun% 40,4'ünden şirketin sorumlu olduğunu belirtti ülke çapında satış.

GFK'ya göre Samsung'un pazar payı% 40'ın üzerinde:

Bağımsız bir araştırma şirketi olan Samsung, yaptığı açıklamada. GFK tarafından yayınlanan bir rapora göre, Türkiye akıllı telefon pazarının üçüncü çeyrekte toplam bazda% 40,4 pazar payına sahip olduğu, Samsung'un Türkiye'deki güçlü konumunun önemli bir kanıtı olduğunun da altını çizdi. Basına gönderilen yazı

Samsung Dünyaya ilham veren ve geleceği bugünden şekillendiren teknoloji devi Samsung olarak insanların hayatını kolaylaştırıyor. Fiziksel ve dijital dünyanın mekansal sınırlarını ortadan kaldıran ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Bu yaklaşımla son teklifimiz olan akıllı telefonlar, bağımsız araştırma kuruluşunun da ortaya koyduğu gibi, kullanıcılar tarafından da tercih edilmesinin gururunu yaşıyor.

tarafından yayınlanan bir rapora göre Bağımsız araştırma şirketi GFK, Türkiye akıllı telefon pazarının üçüncü çeyrekte toplam bazda yüzde 40,4 pazar payı ile Türkiye'deki güçlü konumumuzun önemli bir kanıtı olduğunu belirtmek zorundadır.

Bugün olduğu kadar insanların hayatlarının rengi, tüketicilerimizin yanında olmaya devam edeceğimiz kamuoyunun bilgisiyle akıllı cihazların açtığı yeni ufuklar sunacaklar.

Samsung Electronics Türkiye "