SteelSeries, Steel Talents ile Yeni Yayıncılara Destek Olacak

SteelSeries, Steel Talents ile Yeni Yayıncılara Destek Olacak

17 Ekim 2020 0 Yazar: admin

SteelSeries, girişimleri aracılığıyla içerik oluşturan oyuncuları desteklemek için Steel Talents'ı başlattı. Oyun dünyası ve espor ile ilgili tüm etkinlik ve turnuvalarda sıklıkla kendini gösteren SteelSeries, 16 Ekim 2020'de uygulamaların başladığı #GlowUp sloganıyla bu hayali yolculuğa umut dolu bir kapı açıyor. ekipman açısından bu yıl, düzenlediği bir yarışma olan Steel Talents ile yayıncı olarak kitlesini büyütmek isteyen oyunculara hayallerinin peşinden gitmeleri için büyük bir fırsat yaratıyor. Yarışmaya katılan yayıncılar, SteelSeries ile birçok farklı deneyimi yaşamaya hazırlanacak.

SteelSeries, Steel Talents yarışması ile kendini en iyi şekilde ifade edebilen, güçlü iletişim ve adrese sahip, oyunlar hakkında bilgi sahibi olan yayıncılara destek olacak. Farklı içerikler üretmek ve kendilerine kariyer yapmak isteyen yayıncılar, bu yarışma sayesinde kafalarındaki tüm fikirleri belli bir kitleye sunabilecekler. Aynı zamanda jüri olarak yayın dünyasının sevilen isimleri tarafından desteklenecek olan Steel Talents, yarışmacıların bir çok yeni bilgi edinmesi için önemli bir adım olacak.

“Çelik Yetenek ödülleri ile yayın kariyerinizi yeniden yazın”

Steel Talents'ın verdiği ödüller sayesinde kazanan yayıncı yeni bir kariyere adım atma şansı yakalayacak. Kazanan yarışmacıya verilecek Oyun Odası içerikleri arasında yeni oyun dünyasına yeni eklenen SteelSeries Arctis 9 Kablosuz Kulaklık, SteelSeries Apex Pro Klavye, SteelSeries Rival 3 Kablosuz Mouse ve SteelSeries QcK Prism Cloth XL Mousepad yer alıyor. Ekipmanlar arasında bilgisayar, kanepe ve daha fazlasının yanı sıra oda dekorasyonu bulunur. Bu değerli ekipman ve tasarıma ek olarak kazanan, 1 yıllık SteelSeries Etkileyici Anlaşmasını imzalama şansına sahip olacak.

Jüriler arasında oyun dünyasının popüler isimlerinden Izemco, Theta ve Naru bulunuyor. SteelSeries Türkiye Jüri Müdürü, bu isimlerin yanı sıra Türkiye'den İlkay Hill ve Oyun İş Geliştirme ve Pazarlama Uzmanı Enis'in sarımını yaptı. İlk aşamada içerik üreticileri 16 Ekim 2020 itibarıyla yarışmaya kendilerini, oynadıkları oyunları anlatan kısa bir video ve hangi içerikleri üretmeyi hedeflediklerine dair bir form ile başvuracaklar. Başvuru süreci Ekim'de başlayacak. 16, 2020 ve 10 gün sürecek, 26 Ekim 2020 saat 23:59'da sona erecek. Çelik Yetenekleri etapları boyunca kendini en iyi gösteren yarışmacı, hayallerindeki ekipmanı alıp #GlowUp sloganıyla yeni bir dünyaya adım atacaktır.

Steel Talents'ta yer almak için Steel Talents web sitesine başvurabilirsiniz.