Uygun fiyatıyla Realme Buds Air 2 tanıtıldı: ANC, Bluetooth 5.2 ve daha fazlası

Uygun fiyatıyla Realme Buds Air 2 tanıtıldı: ANC, Bluetooth 5.2 ve daha fazlası

24 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Realme, Aralık 2019'da piyasaya sürülen Buds Air'in halefi olan Buds Air 2 TWS kulaklıklarını tanıttı. Buds Air 2 kulaklıklar, Realme'nin% 80 daha fazla pil ömrü sunduğunu ve gecikmeyi 35 azalttığını söylediği özel R2 yongasıyla güçlendirildi önceki modele kıyasla%.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan Realme Buds Air 2'nin fiyatı 45 dolar. Buds Air 2 ile Realme, EDM ve The Chainsmokers ile birlikte geliştirilen yeni bir Bass Boost + modunu tanıttı. Ayrıca firma, Realme Link uygulamasında; Bas, tiz ve orta sesleri dengeleyen 'Dinamik' ve insan sesini geliştirerek podcast'leri ve sesli kitapları dinlemeyi daha ideal hale getiren 'Parlak' adlı iki yeni ön ayar ekledi.

Birinci nesil Buds Air'e göre Buds Air 2'nin en önemli özelliklerinden biri Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğidir. Buds Air 2 üzerindeki ANC, uçak ve ev aletlerinin gürültüsü de dahil olmak üzere düşük frekanslı gürültülerin çoğunu filtreleyebilecek ve gürültüyü 25dB'ye kadar azaltabilecek.

Buds Air 2'de, daha net görüşmeler için her iki tarafta kulaklıklar için Çevresel Gürültü Engelleme. (ENC) özelliğine sahip çift mikrofon dahil edildi. Buds Air 2, dokunmatik kontrolleri destekler ve Akıllı Aşınma Algılama özelliğine sahiptir. Kulaklıklar ayrıca Bluetooth 5.2 desteği sunuyor. Realme, Buds Air 2'nin tam şarjla beş saatlik kesintisiz oynatma süresi ve ANC kapalıyken 25 saatlik ve ANC açıkken 22,5 saatlik pil ömrü sunduğunu söylüyor. Tam şarj iki saat sürer, ancak Buds Air 2 hızlı şarjı destekler ve 10 dakikalık hızlı bir şarjla size iki saatlik oynatma sağlar.