Xbox Series S ve PlayStation 5, Türkiye’de ilk kez indirime giriyor

Xbox Series S ve PlayStation 5, Türkiye’de ilk kez indirime giriyor

11 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Yeni nesil oyun konsolları Türkiye'de resmi olarak piyasaya sürüldü. Xbox Series X ve Xbox Series S modelleri 10 Kasım'da görücüye çıktı. PlayStation 5, 19 Kasım'da ülkemize geliyor. Konsolun Türkiye fiyatı çok daha yüksek olarak belirlendi ancak bugün Xbox Series S ve PlayStation 5 modele ilk indirim geliyor. Her iki konsol kapsamı

N11'in 11:11 kampanyası da önerilen perakende satış fiyatından daha ucuza alabiliyor. Saat 14:00'te toplam 100 PlayStation 5 oyun konsolu satışa çıkacak. Ne kadar düşeceği henüz açıklanmadı.

16.30'da Xbox Series S modeli satışa çıkacak. Bu ürün için kampanya stok numarası 1 olarak belirlendi. Muhtemelen PS5'ten daha büyük bir indirim bizi bekliyor ancak bu indirimden hızlı ve şanslı olan sadece 1 kişi yararlanabilecektir.

Şimdi saatlerinizi ayarlayabilir ve indirim için şansınızı deneyebilirsiniz. N11'in indirim kuponları ile birleştiğinde çok daha avantajlı bir fiyata denk gelecektir. Dün gece bazı DH üyeleri Xbox Series X'i 7549 TL'ye kuponlarla satın aldı. Aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak kupon alabilirsiniz: