300 TL altı en iyi oyuncu kulaklıkları

300 TL altı en iyi oyuncu kulaklıkları

2 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Kulaklıklar, oyun oynarken en vazgeçilmez bilgisayar bileşenleri arasındadır. Kulaklıkların dayanıklılığı kadar ses kalitesi ve gürültü önleme de önemlidir. Peki, tüm bu özelliklere sahip kulaklıklara çok para ödememiz gerekiyor mu? Oyuncular için 300 TL'nin altındaki en iyi kulaklıklar için önerileri derledik.
H4
Onikuma K17 Anc Oyuncu Kulaklığı
Onikuma K17 Anc, gelişmiş anti-statik tasarımı ve üstün gürültü önleyici mikrofonu ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. OFC4ANT çekirdeği sayesinde, ses sinyallerinin sorunsuz ve en yüksek hızda iletimini vaat ediyor. Yumuşak çok yönlü mikrofonu istediğiniz yöne hareket ettirebilir ve konforun tadını çıkarabilirsiniz. Dış kaplamalı kulak süngeri sayesinde ödün vermeden oyun oynamanızı sağlar.

Uzun kablosu sayesinde hareketiniz kısıtlanmaz. Kulaklık, PS4, yeni Xbox One, Xbox one X, PS4 Pro, PC gibi birçok cihazla uyumludur.

Rampage Rm-K3 Cashe 7.1 Mikrofonlu Kulaklık
PC ve PS4 uyumlu Rampage Rm-K3 Cashe, RGB aydınlatmaya sahiptir. 7.1 Ses özellikli kulaklık, oyun sırasında sesleri net ve bağımsız bir şekilde algılamanıza olanak tanır.

& nbsp;

Ekstra deri kaplı kulaklık yastığı, uzun süreli kullanımda rahatlık vaat ediyor.

Rampage Rm-K1 Pulsar
7.1 Ses özelliği Rampage Rm-K1 Pulsar ile oyun oynarken tüm sesleri bağımsız olarak duyabilirsiniz. Kablo üzerinde bulunan kontrol tuşları sayesinde konforunuz artacaktır.

İçerisindeki kulak pedleri sayesinde dış seslerden tamamen uzak durmanızı vaat eden bu kulaklık, ergonomik bir yapıya sahiptir.

Rampage RM-K48 X-Coral Sanal 7.1 Surround Ses
PC ve PS4 uyumlu Rampage RM-K48 X-CORAL, RGB aydınlatma ile oyun keyfinizi ikiye katlayacak. Kablo 2,2 metre uzunluğunda olup güven veren örgü bir yapıya sahiptir.

4.0 * 1.5MM çok yönlü mikrofon ayrıca gürültü önleme özelliğine sahiptir.