AC Valhalla boyutu ortaya çıktı!

AC Valhalla boyutu ortaya çıktı!

2 Kasım 2020 0 Yazar: admin

AC:Valhalla boyutu ortaya çıktı ve şimdilik fazla yer kaplamıyor. Ubisoft'un önceki AC oyunu Odyssey'in boyutu, DLC'lerle diskinizde 100 GB yer kaplıyor. Ubisoft tarafından geliştirilen birçok oyun ilk başta düşük bir alanı işgal ederken, güncelleme daha sonra geldikçe oyunun boyutu muazzam bir şekilde arttı.
Crytek Battle Royale oyunu hackerlar tarafından sızdırıldı!
Kaç GB AC Valhalla? Bu boyutlar, güncellemeler ve DLC'lerle artmıştır. Valhalla artık ABD'de Xbox'ta ön sipariş veren oyuncular için önceden yüklenmiş durumda. Oyunu çıkış günü için indiren oyuncular bize Valhalla'nın mevcut boyutunu gösterdi. Oyun 43.96 GB yer kaplıyor ve ilk gün yamasını alacağını söylüyorlar. Bu detayları AccessTheAnimus twitter hesabından bir tweet ile öğrendik.

Başka bir bilgiye göre oyun, çıkış gününde PlayStation'da bir güncelleme alacak. Güncellemenin boyutunun 2,9 GB olduğu söyleniyor. Bu küçük sürüm güncellemesi, oyun dengesinde iyileştirmeler yapacak. Ek olarak, güncelleme ayrıca performans ve kararlılık konusunda bir düzeltmeye sahip olacak ve sonunda çeşitli hataları düzeltecektir. Oyunun Xbox tarafında da bir çıkış güncellemesi alması bekleniyor.

& nbsp;