Epic Games, Fiyatı 171 TL Olan Jurassic World Evolution’ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 171 TL Olan Jurassic World Evolution’ı Ücretsiz Yaptı

1 Ocak 2021 0 Yazar: admin

17 Aralık'tan yeni yıla kadar her gün ücretsiz oyun verecek olan Epic Games, bugün ücretsiz oyun olarak Jurassic World Evolution'a sahip. 171 TL satış fiyatı ile oyunu nasıl edinebileceğinizi anlatıyoruz.

Her hafta yeni ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılı sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında platform kullanıcıları, 15 gün boyunca her gün en az 1 yeni ücretsiz oyuna sahip olacak. Bazen diğer platformlarda yüksek fiyatlara satılan oyunları ücretsiz olarak sunan Epic Games, şimdi de Jurassic World Evolution oyununu 171,00 TL fiyatla ücretsiz hale getirdi.

Jurassic World Evolution Fragmanı

Solda ve sağda bulduğumuz bozulmamış dinozor DNA'sından dinozorları neden diriltmememiz gerektiğini anlatan Jurassic serisinin bu oyununda amacımız çeşitli dinozorları Muertes takımadalarında hayata döndürmek. Açıkçası, filmlerde yaşanan olaylar karşısında asla yanılmadık. Çeşitli dinozor türleri geliştirmek, sonra bu dinozorları kendimiz için bir fon oluşturmak ve daha fazla dinozor yetiştirmek, daha fazla adaya ulaşmak ve daha fazla kayıp DNA bulmak için kullanmak. Bunların yanı sıra dizideki birçok karakter de bu yapımda yer almaktadır. Frontier Developments tarafından geliştirilen oyunun hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan geçer not aldığı unutulmamalıdır. Şirket sadece dinozorların şöhretine sığınmakla kalmadı, aynı zamanda başarılı bir simülasyon / strateji oyunu da yaptı.

Jurassic World Evolution Sistem Gereksinimleri

Minimum:

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi:Windows 7 (SP1 +) / 8.1 / 10 64bit İşlemci:Intel i5-2300 / AMD FX-4300 Bellek:8 GB RAM Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 1050 (Eski GPU:GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2GB) DirectX:Sürüm 11 Depolama:8 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi:Windows 7 (SP1 +) / 8.1 / 10 64bit İşlemci:Intel i7-4770 / AMD FX-8350 Bellek:12 GB RAM Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 480 DirectX :Sürüm 11 Depolama:12 GB kullanılabilir alan

Jurassic World Evolution Kütüphanenize Nasıl Eklenir

Kitaplığınıza oyun eklemek için ihtiyacınız olan tek şey bir Epic hesabıdır ve onu dakikalar içinde ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Sonra yapmanız gereken şey aşağıdaki gibidir:

Epic Games hesabınıza giriş yapın. Oyun sayfasına gidin, Yükle düğmesine basın. Sipariş Ver'i tıklayın. Oyunlar böylece kitaplığınıza eklenecektir. Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games, yıl sonunda her gün yeni bir ücretsiz oyun verecek. Diğer oyunları kaçırmamak için bizi izlemeye devam edin.