Galaxy Z Fold 3, Ekran Altı Kamera İle Gelebilir

Galaxy Z Fold 3, Ekran Altı Kamera İle Gelebilir

8 Ekim 2020 0 Yazar: admin

Samsung'un ilk olarak Z Fold 3 modelinde kamera teknolojisini kullanacağı tahmin ediliyor. Bu modelin tamamen çerçevesiz bir yapı ile geleceğini belirten kaynaklar, bu modelin de esnek bir ekrana sahip olacağını belirtiyor.

Paylaşılan bilgilere göre Galaxy Z Fold 3, Samsung'un ekran altı kameralı ilk akıllı telefon modeli olabilir.

Yakın kaynaklar, 2021 yılında satışa çıkacak olan Galaxy S21 serisinin ekran altı kamera olmadan piyasaya çıkacağını da vurguluyor.

Samsung'un ilk ekran altı kameralı telefonuyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Şirkete yakın kaynaklar, Samsung'un ekran altı kameralı ilk modelinin Galaxy Z Fold 3 olacağını iddia etti. Bildiğiniz gibi Samsung'un ekran altı kamera modülünü ilk olarak Galaxy S21 serisinde kullanacağı iddia edildi. Ancak bugün paylaşılan raporlara göre bu modelin önümüzdeki yılın ikinci yarısında tanıtılacak olan Z Fold 3 olabileceğini görüyoruz. Ayrıca paylaşılan raporlarda Samsung'un ekran altı kamera teknolojisinin hala istenilen seviyede olmadığı belirtiliyor. Bu nedenle Samsung'un söz konusu kamera modülünü bir sonraki modele ertelediği de belirtiliyor. Şimdilik Samsung cephesinde yapılan iddialara ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.