Mobilefest konferansı ne zaman yapılacak?

Mobilefest konferansı ne zaman yapılacak?

30 Eylül 2020 0 Yazar: admin

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı kapılarını açıyor. Gelir kaynakları yaratmak için hizmet ve teknoloji sağlayıcıları, girişimler ve yazılım geliştiricileri yerli ve yabancı iş adamları ve yatırımcılarla buluşturmayı amaçlayan konferans, önümüzdeki yıl 18-20 Mart tarihleri arasında yapılacak.

Bu kapsamda Mobil Fütüristik Akıllı Teknolojiler Fuarı, yani Mobilefest 2021, 18-20 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

5G ve Telekomünikasyon, IoT, Bulut Bilişim, Veri ve Analiz, Siber Güvenlik, Otonom ve Elektrikli Araçlar Robotik, Yapay Zeka, Blok Zinciri ve dikey teknolojilerin yer alacağı etkinlik, çoğu iş geliştirme uzmanları, BT uzmanları ve diğer B2B ziyaretçileri ağırlayacak. endüstri profesyonelleri. Geçmişte ilk akla mobil cihazlar geldi. Günümüzde teknoloji, veri paylaşımına ve erişime bağlı olarak gelişmekte ve yayılmaktadır. Mobil artık verilere, bilgilere, cihazlara ve kişilere her yerde ve her zaman erişim anlamına geliyor. Otomasyondan otomotive, eğitimden sağlığa tüm sektörler yeni teknolojilerle büyüyor ve şekil değiştiriyor. Gelecek, mobilite ve ilgili akıllı teknolojiler tarafından şekillendirilirken, bu teknolojiler ekonomileri şekillendiriyor.