Selçuk Bayraktar açıkladı: Cezeri ne zaman uçacak?

Selçuk Bayraktar açıkladı: Cezeri ne zaman uçacak?

4 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın yürüttüğü Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve aynı zamanda üniversite 67 paydaş ile kuru TEKNOFEST 2021, 21-26 Eylül'de İstanbul'da yapılacak.
H4
Selçuk Bayraktar açıkladı:Cezeri ne zaman uçacak?
T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Başkanı Selçuk Bayraktar yaptığı konuşmada, bu yolculuğun artık global bir organizasyona dönüştüğünü belirterek, "Gençlerimiz adına çok mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Geleceğimizi ekibimize emanet edeceğiz Neredeyse 1 yıl süren salgın sürecini birlikte yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz.Salgın sürecinde en çok ihtiyacımız olan niteliklerin iyilik, vicdan ve insanlık olduğunu bizzat tecrübe ettik. İnsanlığın son bir yıl içinde kabuğuna çekilerek yaşadığı yalnızlık, adeta iç dünyamızı sorguladığımız ve vicdanımızı tarttığımız bir soru haline geldi.Başlangıçta ülkeler her yerde ihtiyaç duyulan solunum maskeleri için birbirlerine emirleri bile bloke etti. En basit malzeme bile birbiriyle paylaşılmadı, ülkemiz mühendisleri ise hem kendi içlerine nefes alabilmek için gece gündüz çalıştılar. n topraklar ve tüm insanlık için. "Dedi.


Teknofest'e başvurmak ve daha fazla bilgi almak için:https://bit.ly/36GsAzL
Teknofest, 21-26 Eylül 2021," Teknofest " Küresel adalet ve merhamet değerlerimizi örnek bir tavırla tüm dünyaya gösterdik.Sevgili misafirlerimiz, her zaman gerçek değerin insan olduğuna inandık.Bunu ileriye ve geleceğe taşıyacak en önemli faktör bizim olacaktır. Nitelikli ve eğitimli insan kaynağı Milli Teknoloji Hamlesi vizyonu ile ülkemizin birçok alanda tam bağımsızlığa kavuşacağına inanıyoruz.

Teknofest, iki yıl önce 2019 yılında 1.720.000 ziyaretçi ile rekor kırdı. Bizim için Teknoloji yarışmalarına başvuruların her geçen yıl katlanarak artması bizim için. Yatırımcı ve girişimcilerin buluşacağı uluslararası girişim zirvesi gibi zengin etkinlikler düzenlemeyi hedefliyoruz. Bayraktar, “Teknofest ekibi olarak biz 21-26 Eylül 2021 tarihlerinde heyecanımızı paylaşmak için milletimizi 7'den 77'ye Atatürk Havalimanı'na bekliyoruz. ”diye bitirdi.