Shazam’dan ücretsiz Apple Music aboneliği!

Shazam’dan ücretsiz Apple Music aboneliği!

30 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Yakın zamanda Apple tarafından satın alınan ve iOS 14'e entegre edilen müzik tanıma uygulaması Shazam, oldukça uzun bir süre Apple Music aboneliği ile müzik dinlemek isteyen kullanıcılara sunuyor.
Apple'ın İngiltere ile başı dertte!
Shazam Müzik aboneliğinden ücretsiz Apple! İşte detaylar
Daha önce Apple Music'i kullanmamış abonelere sunulan üç aya kadar deneme aboneliği Şimdiye kadar sunulan en iyi fırsatlardan biri olan bu kampanya ile kullanıcılara 5 aya kadar ücretsiz Apple Music aboneliği sunuluyor.

Apple Music teklifine erişmek için iPhone veya iPad'inize Shazam uygulamasını indirin, ardından ortamınızda çalan bir şarkıyı belirlemek için uygulamadaki büyük Shazam simgesine dokunun. Parçayı tanıdıktan sonra, parçayı Apple Music'te çalma seçeneğine dokunun. Bu adımda, Apple Music için 5 aya kadar ücretsiz deneme teklifini görüntüleyeceksiniz.

5 aya kadar almış olduğunuz aboneliğinizi dilerseniz ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Daha önce bir deneme veya ücretli abonelik kullanmış kişiler, daha kısa bir süre için bu hizmette belirtilen 5 aya kadar ücretsiz abonelikten yararlanabilir. Shazam'ın App Store sayfasına göre, 5 aylık ücretsiz Apple Music deneme teklifi 17 Ocak 2021'e kadar geçerli olacak.