Video İzliyor Diye Eşini Döven Adam Serbest Bırakıldı: ‘Can Güvenliğimiz Yok’

Video İzliyor Diye Eşini Döven Adam Serbest Bırakıldı: ‘Can Güvenliğimiz Yok’

27 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Bayrampaşa'da 1,5 yıldır evli olduğu eşi tarafından dövülen 20 yaşındaki Tülay T., komşusuna sığındı ve polisi aradı. Şikayet üzerine gözaltına alınan eşi, ÖTV ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. İki gündür kanaması olan genç kadın, dövülen kocasının serbest bırakılmasına tepki göstererek, "Şu anda ne benim ne de ailemin can güvenliği yok. Dışarı çıkarsa hiç şikayet etmeyeceğim. Ölmeyi mi bekliyorum? " Bayrampaşa'da yaşayan 20 yaşındaki Tülay T.'nin iddiasına göre nikahın ertesi gününden itibaren 1 buçuk yıl önce evlendiği eşinden şiddet görmeye başladı.

Genç kadın, geçen Pazar günü 10 aylık kızını uyutmaya çalışırken telefonunda bir video izliyordu. Bu sırada yanına gelen kocası OT, ekranda erkek görüntüsü gördüğü için ona yumruk attı. O gün yaşananları anlatan Tülay T., "Çocuğum uykudayken video izliyordum. Geçmişten farklı insanlarla ilgili bir şeydi. Ne izlediğimi sordu. Bu sırada videoda bir adam çıktı. "Erkekleri mi izliyorsunuz?" Sonra kızım uyandı. O sırada ben kızımı korumaya çalışırken her şey birden oldu. Gözüme yumruk attı ve kanamaya başladı. Işığı yaktı ve 'Ah ne kadar şişti' dedi. . Pişmanlık, üzüntü yoktu.
İfadesi alındıktan sonra kocasının serbest bırakılmasına tepki gösteren genç kadın, "Bu adam artık özgür. İfade verdi ve dışarı çıktı. İnan bana, beni böyle yapması ve şimdi dışarıda olması üzücü. "Cezasını almasını istiyorum. Şu anda ne benim ne de ailemin can güvenliği yok. Dışarı çıkarsa hiç şikayet etmeyeceğim. Ölmeyi beklemeli miyim? Şikayetimi aracılar aracılığıyla geri almamı istiyor. . Şikayetimi asla geri almayacağım. Ayrıca görevden alma kararı aldım. " Yaşadığı olayın daha önce kocasının kendisine bıçakla saldırıp dövdüğü ilk olay olmadığını söyleyen Tülay T., bu nedenle 1 buçuk yıldır şikayetçi olmadı. Sürekli şiddete maruz kaldığını ifade etti.

Tülay T. "Daha önce bıçakla dövmüş, tekme atmıştı. Elini ittim sonra kızım uyandı. Kızım uyanınca hayatta kaldım. O anda kızım uyanmadıysa belki de vardı. bıçakladım. Uyuşturucu kullandığını gördüm, tepki verdiğim için bile dayak yedim. En ufak bir nedenden dolayı. " Çocuk ağladığında, "O çocuğu duvara fırlatacağım. Her zaman şiddete meyilliydi" dedi.