Xiaomi Mi 10T Pro Fiyatı ve Tasarımı Sızdırıldı

Xiaomi Mi 10T Pro Fiyatı ve Tasarımı Sızdırıldı

13 Eylül 2020 0 Yazar: admin

Xiaomi Mi 10T Pro Fiyat ve Tasarım

Aynı zamanda bu sızıntı dışında Mi 10T Pro’nun merak edilen fiyatları da ortaya çıktı. Bu bölümde 5.000 mAh bataryadan güç aldığı belirtilen telefonun, 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafızalı model için 640 Euro, 256 GB’lık modelin fiyatına sahip olacağı tahmin ediliyor. dahili belleğin 665 Euro ile 675 Euro arasında olduğu tahmin edilmektedir.

Mi 10T Pro Tasarımı ve Fiyatı

Son sızıntıyla birlikte Xiaomi Mi 10T Pro’nun fiyatı ve tasarımı ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10T Pro’nun fiyatı

Bugün paylaşılan raporlarla birlikte bir süredir sızıntılara konu olan telefonun tasarımı ortaya çıktı. İnternete sızan görüntüleri incelediğimizde, delikli kamera tasarımına sahip bir akıllı telefon görüyoruz. Bunun dışında tasarım açısından Vivo X50’ye doğrudan benzeyen telefonun ayrıca dörtlü bir ana kameraya ev sahipliği yaptığını görüyoruz. Bu bölümde yeni nesil telefonun 108 MP çözünürlüklü ana kameraya sahip olacağı tahmin ediliyor.

Bunun dışında serinin giriş modeli 6 / 8GB RAM ve 128/256 GB dahili hafıza seçeneklerine sahip olacak ve bu model de 547 Euro’dan başlayan etiket fiyatı ile satışa sunulacağını belirtiyor.

Hatırlarsanız, Mi 10T’nin daha önce paylaşılan raporlarla 144Hz yenileme hızını destekleyen bir OLED panele kurulacağı iddia edildi.

Bir süredir gündemde olan Xiaomi Mi 10T Pro hakkında yeni bilgiler. gelmeye devam ediyor. Önceki sızıntılarla teknik özellikleri sızdırılan yeni nesil amiral gemisi telefon, bugün hem tasarım hem de fiyat olarak sızdırıldı. Peki, Xioami Mi 10T Pro fiyatı ile kullanıcılara ne sunacak? Xiaomi’nin yeni nesil telefonunun fiyatına ve sızdırılan tasarımına daha yakından bakalım. Bunun dışında gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacağı söylenen telefonun, 8 GB RAM ve 128/256 GB depolama seçeneklerini de barındırması bekleniyor.