Xiaomi Mi Watch Lite tanıtılacak! İşte tarih

Xiaomi Mi Watch Lite tanıtılacak! İşte tarih

10 Aralık 2020 0 Yazar: admin

Xiaomi akıllı telefonlarının yanı sıra giyilebilir teknolojide de adından söz ettiriyor. Yakın zamanda Xiaomi Watch Premium Edition modelinin ertelendiğini okuduk. Akıllı saat tarafında oldukça rekabetçi özelliklere ve fiyatlara sahip olan firma şimdi de Xiaomi Mi Watch Lite isimli akıllı saatini tanıtacak.
Xiaomi Mi Watch Lite özellikleri ortaya çıktı
Uygun fiyatlı Xiaomi Mi Watch Lite geliyor
Akıllı saatte Lite takı ile daha uygun fiyatlı olduğunu anladığımız cihazın yarın (10 Aralık) tanıtılacağı söyleniyor. Gizmochina'nın güvenilir bir kaynağına dayanan bu bilgiler, yalnızca tanıtım tarihini içermez. Akıllı saat de oldukça uygun fiyatlı olacak. 60 doların altında bir fiyatla çıkacağı söylenen saatin fiyatının "50 dolar" olacağı tahmin ediliyor.

Yeni Mi Watch Lite modelinin Redmi Watch ile benzer özelliklere sahip olacağı bildiriliyor. Redmi Watch, 323 ppi piksel yoğunluğu sunan eğimli bir ekrana ve kare bir tasarıma sahip olduğunu hatırlamak için. Çok klasik akıllı saat, 20'den fazla özel çağrı desteğine ev sahipliği yapıyor.

Lite modelinin pil kapasitesi bilinmese de Xiaomi, tek şarjla bir hafta kullanıldığı bilgisini paylaştı. Raporlar, Mi Watch Lite'ın 5W şarj destekli 230mAh pil içerdiğini gösteriyor. Yeni Xiaomi akıllı saatinin teknik özellikleriyle ilgili dikkat çeken ilk detay ise 1.41 inç HD ekran. Ayrıca dahili GPS, 230 mAh dahili batarya ve 5W şarj desteğine sahiptir. Bluetooth 5.1 ile bağlanan yeni akıllı saat hem Android hem de iOS cihazlarla kullanılabilir. Android tarafında 4.4 ve üzeri sürümlerle, iOS tarafında ise iOS 10 ve üzeri sürümlerde kullanılabilir.

Görsel bir temsildir.