Yeni Paranormal Activity Filminin Yönetmenleri ve Yapımcıları Açıklandı

Yeni Paranormal Activity Filminin Yönetmenleri ve Yapımcıları Açıklandı

14 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Normalde bu Mart ayında vizyona girmesi planlanan yeni Paranormal Activity filminin yönetmenleri ve yapımcıları bugün açıklandı. Dizinin sıfırdan yapacağı filmin yönetmen koltuğunda Will Eubank ve Christopher Landon olacak.

2007 yılında vizyona girmesiyle başarılı olan doğaüstü korku filmi dizisi Paranormal Activity bugüne kadar 5 film ve 1 spin-off ile karşımıza çıktı. Dizinin birinci ve üçüncü filmleri izleyicilerinden olumlu yorumlar alsa da dizinin diğer yapımları aynı başarıya ulaşamadı. Yine de dizi büyük bir finansal başarıydı. Bugün serinin yedinci filmi olacak Paranormal Activity 7 ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz yıl 19 Mart 2021 olarak vizyona girdiği açıklanan yeni filmin yönetmeninin Will Eubank olacağı açıklandı. Eubank, korku filmi serisinin yenileneceği yeni filmde Christopher Landon ile işbirliği yapacak.

Yapımcılar Jason Blum ve Oren Peli olacak:

Will Eubank ve Christopher Landon'un yanı sıra Jason Blum ve dizinin yaratıcısı Oren Peli'nin yapımcılığını üstlenecek. Ek olarak, Steven Schneider dizi için sorumlu yapımcı olarak geri dönecek. Yeni Paranormal Activity filminin merak edilen çıkış tarihi 4 Mart 2022 olarak belirlendi. Dizinin yazarlığını üstlenen ve ilk filmi izleyiciyle buluşturan Ören Peli'nin yarattığı Paranormal Activity serisi, takip ettiği bir aileyi konu alıyor. bir şeytan. Düşük bütçeyle çekilen film dizisi, şimdiye kadar üretilmiş en karlı film dizileri arasında yer alıyor. Tüm dizi, genel bütçenin otuz katından fazlasını elde etti.