Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Oyunlar İçin 2 Oyunu Önceden Doğru Tahmin Eden Bir Liste Ortaya Çıktı

Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Oyunlar İçin 2 Oyunu Önceden Doğru Tahmin Eden Bir Liste Ortaya Çıktı

20 Aralık 2020 0 Yazar: admin

Epic Games'in 1 Ocak'a kadar her gün yayınlayacağı yeni ücretsiz oyunların bir listesi ortaya kondu. Bu liste, önceki listelerden daha olası görünüyor.

Hangisinin en iyi oyun olduğu tartışmasının sonu gelmese de birçok oyuncuya göre en iyi oyun ücretsiz aldıkları oyundur. Epic Games, son birkaç yıldır her hafta verdiği bedava oyunlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Epic Games'in 15 gün boyunca her gün yeni bir oyun vereceğini duyurmasının ardından internet farklı listelerle doldu. Bu söylentilerden birinde, gerçek olamayacak kadar iyi bir liste de rapor ettik. Artık sosyal medyanın gündeminde yeni bir liste var.

Yeni liste doğru mu?

Bu listenin kaynağı YouTuber jovanmunja idi. Listenin nasıl ele geçirildiğini veya kimden geldiğini açıklamayan yayıncı, oyunun doğru çıkmasının ardından ikinci gün listeyi paylaşmaya karar verdiğini söyledi.

Listedeki ilk 2 oyun doğru olduğu için yayıncı listeyi paylaşmaya karar verdiklerini açıkladı. Bugün yayınlanan üçüncü ücretsiz oyun, listenin doğru olabileceği inancını güçlendiren The Long Dark'tı.