iPhone 12 Pro kasası video ile sızdırıldı!

iPhone 12 Pro kasası video ile sızdırıldı!

13 Eylül 2020 0 Yazar: admin

Apple’ın Ekim ayında satışa çıkması beklenen yeni iPhone 12 modelleri hakkında dikkat çekici bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Son zamanlarda iPhone 12 Pro video ile sızdırıldı. Sızdırılan videonun yeni iPhone 12 Pro modeli hakkında beklenen bilgileri içerdiği görülüyor.
İPhone 12 Pro Max ekran özellikleri netleşiyor
iPhone 12 Pro kılıfı videolu çıktı
Öncelikle videoda sadece cihazın durumu ortaya çıkıyor. Bu modelin yeni 6.1 inçlik iPhone 12 Pro modeli olduğu belirtiliyor. Şimdiye kadar paylaşılan model iPhone 12 tasarımlarında olduğu gibi düz çerçeveli bir cihaz kendini gösteriyor.

İPhone 12 Pro’nun özellikleri arasında yer alması beklenen yeni LiDAR tarayıcı, arka kamera bölümünde yer alıyor. Ancak LiDAR bölümünün diğer arka kamera sensörleri kadar fazla yer kaplamadığı unutulmamalıdır. Daha önce, arka kamera sensörleri kadar yer kaplayan ve dördüncü kameraya benzeyen sızıntılar ortaya çıktı.
Yeni iPad Pro LiDAR tarayıcı özelliği neden önemlidir? Şimdi iPhone tarafına geçecek gibi görünüyor.

Sızdırılan iPhone 12 Pro videosu kapsamında dikkat çeken bir diğer detay ise kasanın sağ tarafında yer alan yeni bir bölüm. Şimdilik bu bölümün neden dahil edildiği tam olarak belli değil. 5G antenler için hazırlanmış bir alan veya akıllı konektör bağlantı seçeneği olabilir.