Marvel; WandaVision, Loki Gibi Disney+ Dizilerinin Kamera Arkasını Gösterecek Belgesel Serisini Duyurdu

Marvel; WandaVision, Loki Gibi Disney+ Dizilerinin Kamera Arkasını Gösterecek Belgesel Serisini Duyurdu

16 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Marvel'in dizi dünyasının nasıl çekildiğini görmeye hazır mısınız? Marvel Studios'un WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier gibi dizilerinin perde arkasını gösterecek olan Assembled, duyuruldu.

2021 yılı, Covid 19 salgını nedeniyle beyaz ekran açısından oldukça kısır geçti. Bu yıl büyük ekran ve küçük ekran olarak adlandırılan yapımlar gelmeyince Marvel Studios, hayranlarını mutlu edecek bir belgesel dizisi ile geri dönüyor.

Belgeselde WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier ve Loki gibi yapımların kamera arkası görüntüleri yer alacak ve hikaye serisinin nasıl oluştuğunu anlatacak. Hawkeye dizisi ve Black Widow filminin çekimleri de Marvel Sinematik Evreni'nde çok çekici hikayelerle birlikte belgeselde yer alacak.

Assembled ne zaman çıkacak?

12 Mart 2021 tarihinde The Making of WandaVision ile izleyicilerle buluşacak olan yapım, WandaVision hikayesinin nasıl oluştuğunu anlatarak başlayacak. WandaVision durum komedisinin bir fantezi evrenine nasıl uyum sağladığını görmek çok heyecan verici.

Elizabeth Olsen, Paul Bettany ve WandaVision'ın yaratıcı ekibiyle bu eğlenceli yapımda klasik sitcomların Marvel dünyasına nasıl entegre edildiğini öğreneceğiz. Senaryoların ve yapımların nasıl hazırlandığına dair çok ilginç bir içerik olacağı kesin.

Toplandı:Loki'yi Bekleyenlerden misiniz?

Özellikle Marvel hayranları için son dönemin en önemli prodüksiyonu olacak "Loki" dizisinin Mayıs 2021'de yayınlanacağını düşünen Assembled:Loki, Marvel hayranları için en ilginç bölümler arasında olabilir. Marvel evreninin süper kötü adamı ve anti kahramanı Loki, 2021'in en iyi Marvel yapımları arasında yer alabilir.

Montajlı:Loki şimdiden ilk sezon finali olacak. Fragmanda ABD seçimlerine yapılan göndermenin nasıl düşünüldüğünü öğrenmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

Sinematografi severler için oldukça faydalı olacak Assembled, Disney + 'da yayınlanacak. Bu yapımı izler misin? Lütfen yorumlarda belirtiniz.