Netflix, Valve’ın İkonik Oyunu DOTA’yı Anime Dizi Haline Getirdi [Video]

Netflix, Valve’ın İkonik Oyunu DOTA’yı Anime Dizi Haline Getirdi [Video]

17 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Netflix ve Valve, ikonik oyun DOTA için bir araya geldi. Netflix aboneleri, işbirliği kapsamında 25 Mart'ta yeni bir anime dizisiyle buluşacak. "DOTA: Dragon's Blood" adlı bu dizi, bize DOTA evrenine yepyeni bir bakış sağlayacak.

Dünyanın en köklü oyun geliştiricilerinden Valve, dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix ile işbirliği yaptı. Bu işbirliğinin bir parçası olarak, şirketin ikonik oyunu "DOTA" bir dizi olarak Netflix'e geldi. "DOTA:Dragon's Blood" olarak adlandırılan bu dizi, 25 Mart'tan itibaren Netflix abonelerinin kullanımına sunulacak. Ancak yayınlanan tarih duyuru fragmanında DOTA:Dragon's Blood'un anime türünde yer aldığı belirtiliyor. Dizinin DOTA evrenini daha önce hiç olmadığı gibi araştırdığı söylenirken, yapım şimdiden DOTA hayranlarını heyecanlandıracak gibi görünüyor. Ayrıca bu seri, Valve için yeni bir dönemin başladığı anlamına da gelebilir. Fragman sadece Davion'dan bahsediyor

DOTA:Dragon's Blood için tarih duyurusu fragmanı, oyundaki karakterlerden biri olan Davion'dan bahsediyor. Ancak bunun dışında bu videoda dizi hakkında hiçbir ipucu alamıyoruz. Ancak birkaç gün sorduktan sonra DOTA evreninin anlatılacağı bu dizi hakkında yeni bilgiler edinebiliriz. Ayrıntılı fragman, dizi hakkında çok daha fazlasını ortaya çıkaracak.