Samsung #EfsaneAnlar Yarışması Sonuçlandı: İşte Galaxy S21, S21+ ve S21 Ultra Kazanan Fotoğraflar

Samsung #EfsaneAnlar Yarışması Sonuçlandı: İşte Galaxy S21, S21+ ve S21 Ultra Kazanan Fotoğraflar

8 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Samsung Türkiye ve #efsane Webtekno işbirliği ile düzenlenen fotoğraf yarışmasını sonlandırdı. Galaxy S21, S21, S21 Ultra + yarışmasına Türkiye'nin binlerce Instagram ve Twitter kullanıcısının katıldığı ve kazananları belli oldu.

Samsung'un 2021 amiral gemisi serisi Galaxy S21; üç modelle ortaya çıktı. Android Samsung Galaxy başta olmak üzere Türkiye'yi zirveye taşıyan ve S21 serisinin gelişi Webtekno, 19 Ocak 2021'de #efsane yarışmasını başlatmıştı.

31 Ocak 2021'de sona eren yarışmaya yoğun katılım nedeniyle uzun bir değerlendirme sürecini geride bıraktık. Yarışmaya Türkiye'den binlerce Twitter ve Instagram kullanıcısı katılıyor Galaxy S21, S21, S21 Ultra + ve kazanan isimler oldu duyurdu. Webtekno Türkiye'nin oluşturduğu geniş havuzlarda kazanan fotoğraflar Samsung tarafından belirlendi. #EfsaneAnlar fotoğraf yarışmasının kazananları:

1. Galaxy S21 Ultra kazanan:@barknx, Instagram

(Resmi göremeyenler buradaki linke tıklayabilirler.)

Bu fotoğraf Instagram hesabından ”Sıralanmış su damlacıkları. Sanki bir insan eli tarafından konulmuş gibiydi. “Sanırım çok zor görürdüm” notuyla paylaşan Barkın Yaldız, Galaxy S21 Ultra'nın galibi oldu.

2. Galaxy S21 + kazanan:@ferhatonurrr, Instagram

(Resmi göremeyenler buradaki linke tıklayabilirler.)

İstanbul'un en güzel yerlerinden biri olan Baltalimanı Plajı'ndan bir kare ile yarışmaya katılan Ferhat Onur; Boğazın gerçek sahibi olan martıları başarıyla fotoğrafladı. Yarışmada Galaxy S21 + kazandı.

3. Galaxy S21 kazananı:@bilgeshinyblog, Instagram

(Resmi göremeyenler buradaki linke tıklayabilirler.)

Salgın sırasında sokaklardan ve caddelerden canlı kalabalıklar kayboldu. Ancak bu fotoğrafta olduğu gibi gökyüzü bazı yerlerde hala kalabalık. Bilge'nin fotoğrafı Samsung tarafından Galaxy S21 ile ödüllendirildi.

Yedek kazananlar:

@ furkanbayar2021, Instagram @ brkmstf1, Twitter

Asil kazananlarla 7 gün içinde iletişim kuramazsak, hediye yedek kazananlara verilecektir.