‘Teknolojide sinerji ile yeni değer yaratmalıyız’

‘Teknolojide sinerji ile yeni değer yaratmalıyız’

25 Eylül 2020 0 Yazar: admin

Huawei Kıdemli Yöneticisi (CEO) Guo Ping, farklı senaryolarda şirketin akıllı işletmeler ve şehirler alanındaki önde gelen uygulamalarını paylaşarak, "Giderek daha fazla ülke hükümeti ile Bilgi Teknolojileri (BT) sektörü önemli bir büyüme potansiyeline sahip olacak. şirket bilgi ve dijitalleşmeyi destekliyor. " ifadeleri kullandı.

Bağlantı teknolojileri, yapay zeka, bilgi işlem teknolojileri ve bulut bilişimin 100 yıl önceki elektriğin icadına benzer bir etkiye sahip olduğunu belirten Ping, "Günümüz endüstriyel uygulamaları elektrikli ev aletleri ve endüstriyel ekipmanlara benziyor. Bu teknolojilerin yarattığı sinerji, sadece Huawei için değil. "Tüm sektöre yeni fırsatlar sunacak. Huawei, ortaklarıyla birlikte pastanın tamamını büyütmek ve bu yeni değer zincirinden tüm ekosistemden en iyi şekilde yararlanmak istiyor. ”Şirketten yapılan açıklamaya göre, Huawei'nin temel stratejilerini ortaya koyduğu Huawei Connect, Şangay'da yapılacak 23-26 Eylül arasında.

5G bu yıl dünya çapında yaygınlaşırken, bağlantı teknolojileri, bulut bilişim, yapay zeka, bilgi İşlem ve endüstri uygulamalarının tümü bilişim sektörü için benzeri görülmemiş fırsatlar getirdi. Bu nedenle ana teması bu Yılın Huawei Connect etkinliği "Beş Teknolojik Alanda Sinerji ile Yeni Değerler Yaratmak" olarak belirlendi.

İş ortaklarına yenilikçi bir ekosistem çağrısı

Bu arada açıklamada yer alan bilgilere göre Huawei, dünya çapında yenilikçi bir ekosistem oluşturmak için iş ortaklarında. Şirket, dünyanın en büyük beş bulut hizmeti sağlayıcısından biri olma hedefini açıkladı. 2017. Huawei, 2018'de yapay zeka stratejisini ve 2019'da hesaplama stratejisini açıkladı. Bu yılki etkinliğin açılış sunumunu yapan Huawei Kıdemli Müdürü Ping, “Beş Teknolojik Alanda Sinerji ile Yeni Değer Yaratmak” başlıklı açılış konuşmasında şunları söyledi:Bilgi ve dijitalleşmeyi destekleyen ülke yönetimi ve şirket sayısı arttıkça BT sektörünün büyüme potansiyeli önemli ölçüde artacaktır. “Huawei, bilgi ve iletişim teknolojilerini endüstrilere en iyi şekilde uyarlamak için ortaklarıyla birlikte çalışmaya devam edecek. İşletmelerin büyümesine ve ülke hükümetlerinin yerel endüstriyi geliştirmesine yardımcı olacaktır. "değerlendirmeyi buldu.

" Birlikte büyüyeceğiz "

Huawei, iş geliştirme ve ülke hükümetlerinin yerel endüstrilerini güçlendirmelerine yardımcı olmak için iş ortaklarıyla proaktif olarak yeni senaryolar ve çözümler geliştirmeye odaklanacak.

Peng Zhongyang, Huawei İş Birimi Başkanı Atılgan, "Daha Büyük Değerler İçin. "Paradigma Değişimi" başlıklı konuşmasında, dijital bir ekosistem oluşturmak için beş teknolojide bir sinerji yaratılması gerektiğini vurguladı. Yeni senaryolara dayalı ve inovasyon odaklı bilimsel çözümlerle sektörler için yeni değerler yaratma ihtiyacının altını çizen Zhongyang, son dönemde bu bakış açısıyla gerçekleştirilen projelerden örnekler de paylaştı.

Huawei Tüketici İş Grubu HMS Bulut Hizmetleri Başkanı Zhang Ping, finans, eğitim ve eğlence gibi çeşitli sektörlerde dijitalleşmeyi önemli ölçüde desteklediğinin altını çizdi.

Guo Ping konuşmasında Huawei'nin hedefleriyle ilgili olarak şunları söyledi:

"Huawei, ağ teknolojileri alanında ülke hükümetlerinin ve kuruluşlarının teknolojik gelişimini hızlandırmayı hedefliyor. Huawei, yazılımını donanımdan ayırarak, bilgisayarını x86 dahil olmak üzere farklı bilgi işlem ihtiyaçlarına uyarlayarak müşterilerine önemli bir bilgi işlem gücü sağlamayı taahhüt ediyor. Kunpeng. Bir bölge kurduk. Ayrıca, yapay zekayı ülke idarelerinin ve işletmelerin ana iş sistemlerine daha iyi entegre etmeyi amaçlıyoruz. "