The Witcher 1 oyunu GOG mağazasında ücretsiz dağıtılıyor

The Witcher 1 oyunu GOG mağazasında ücretsiz dağıtılıyor

4 Aralık 2020 0 Yazar: admin

CD Project'in ilk Witcher oyunu The Witcher:Enhanced Edition şu anda GOG Galaxy kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Bugün öğle saatlerinde başlayan kampanyanın süresiz olarak devam edeceği belirtildi. Witcher serisine ilgi duyuyorsanız ve bu oyunu henüz oynamadıysanız kaçırmayın.

The Witcher:Enhanced Edition'ı ücretsiz kitaplığınıza eklemek için yapmanız gerekenler:

CD Project, bu kampanya ile GOG Galaxy'nin popülaritesini artırmak istiyor gibi görünüyor. GOG Galaxy uygulaması, Steam, Epic ve Uplay gibi PC oyun platformlarını bir araya getirmek için çok kullanışlı bir başlatıcı olarak öne çıkıyor. Diğer mağazalardaki hesaplarınızı uygulamaya bağlayarak, tüm kitaplığınızı tek bir ortamda birleştirebilirsiniz. PlayStation ve Xbox hesaplarınızı ilişkilendirmeniz ve bu oyunları kitaplığınızda görmeniz de mümkündür. The Witcher oyunu, CD Project RED tarafından geliştirilen ilk oyundur. 2007 yılında lansmanı yapılan oyun kısa sürede büyük beğeni topladı ve firmanın bugüne kadar ulaştığı büyük başarının ilk adımı oldu. Oyunun hem görsel hem de oynanış açısından geliştirilmiş bir versiyonu olan Enhanced Edition da 2008 yılında piyasaya sürüldü.

The Witcher:Enhanced Edition çok başarılı bir RPG ama bu oyunu The Witcher 3'ten sonra denerseniz alışmanız zor olabilir. Oyun mekaniği açısından çok iyi yaşlanmadığını söyleyebiliriz, bu yüzden yaşını biraz gösterir. Ancak hikayeler ve diyaloglar hala çok başarılı. Witcher dünyasını sevenler kesinlikle bir risk almalı.