Türksat, “Teknoloji Kaptanları Yarışması”nda 4 ödül kazandı

Türksat, “Teknoloji Kaptanları Yarışması”nda 4 ödül kazandı

1 Aralık 2020 0 Yazar: admin

Türksat, BTHaber tarafından düzenlenen Teknoloji Kaptanları Yarışması'nda 3 kategoride 4 ödül kazandı.

Türksat AŞ'den yapılan açıklamada, BTHaber tarafından düzenlenen, 35 farklı firmadan 61 projenin yarıştığı ve firmaların farklı iş süreçleri için geliştirdikleri proje ve uygulamaların 6'da değerlendirildiği "Teknoloji Kaptanları Yarışması" nın sonuçları hakkında bilgi verildi. farklı kategoriler.

Kategoride 4 ödül alan açıklamada, Türksat Kablo Bilgi Sistemleri Müdürlüğü tarafından geliştirilen KAYS (Kablo Etüt Yönetim Sistemi) Projesi'nin "Müşteri Etkileşimi" kategorisinde birincilik, "Maliyet İyileştirme" kategorisinde ikincilik ödülü aldı. MDS (Cable Customer Experience Management System) Projesi kategorisi. , pg_ddm ve MDS projeleri "Operasyonel Yeterlilik" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.

Müşteri memnuniyetinde firmanın önemine dikkat çeken açıklamada, “Türksat olarak bundan böyle müşteri memnuniyetinde sınır olmadığının bilinciyle, daha iyiye ulaşmak için yenilikçi teknolojiler geliştirmeyi hedefliyoruz. Sektör ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak müşterilerimizi anlamak ve hizmet kalitemizi artırmak. İş süreçlerini teknoloji ile buluşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. "