200 TL Altına Satın Alabileceğiniz 14 Oyun Ekipmanı

200 TL Altına Satın Alabileceğiniz 14 Oyun Ekipmanı

7 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Hem PC hem de mobil oyuncular için günümüz şartlarına göre çok uygun bir fiyat eşiği seçtik ve beğeneceğiniz ürünleri belirledik. Listede 10 TL'den 200 TL'ye kadar 15 farklı oyun ekipmanı yer alıyor.

Oyun ekipmanları, konsollar ve oyunların fiyatları artıyor. Bu dönemde oyuncular aynı eğlenceyi daha uygun fiyatlı seçeneklerle arıyor veya sistemlerini korumaya çalışıyor. Elbette en güncel ve en iyiye ulaşmanın zevki bambaşka ama amaç eğlenmekse farklı seçenekler var.

Bugün sizler için 200 TL'nin altında satın alabileceğiniz ve oyun keyfinizi katlayabileceğiniz ürünleri derledik. Listemize hem PC hem de mobil oyuncular için çeşitli faydalı ürünler ekledik. En pahalıdan en ucuza tüm ürünleri listeledik. Ürünlere ulaşmak için başlık veya açıklama bölümlerindeki linklere tıklayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

Logitech G300s kablolu oyun faresi:

Fiyat:170 TL

Logitech'in belki de en popüler oyun ekipmanlarından biri olan G300s, programlanabilir butonları, hassasiyet ayarları ve özellikle ele oturan tasarımıyla oldukça kullanışlı bir ürün.

QCY T5 düşük gecikmeli Bluetooth kulaklık:

Fiyat:125 TL

Kablosuz kulaklıklarla mobil oyun oynamak tam bir çileye dönüşebilir. 65 ms gecikme süresi vaat eden QCY'nin T5 modeli bu nedenle fiyatı ile diğer ürünlere göre daha ideal bir seçenek. Ürünü burada bulabilirsiniz.

Rampage KB-R77 RGB aydınlatmalı 36 tuşlu mekanik oyun klavyesi:

Fiyat:179 TL

Mekanik klavyelerin fiyatları biliniyor. Bu ürün, mekanik klavye konforunu yalnızca 36 tuşla sona erdirir. Bu klavye, konsollarda oyun denetleyicileri olduğu gibi PC'ler için bir joystick görevi görür. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Syrox LED ışıklı 30.000 mAh taşınabilir pil:

Fiyat:139 TL

Mobil oyuncular, telefonların oyun dışı pilleri nedeniyle yarı yolda olabilir. Syrox'un taşınabilir 30.000 mAh pili, 3.000 mAh'lik bir akıllı telefonu yaklaşık 10 kez% 100'e kadar doldurabilir. Ürünü burada bulabilirsiniz.

Rampage KB-R79 RGB aydınlatmalı klavye:

Fiyat:199,90 TL

Everest'in uygun fiyatlı oyun ekipmanı markası Rampage'ın bu modeli, tasarımı ve aydınlatmasıyla oyunculara hitap ediyor. Elbette üst düzey mekanik klavyelerin performansını beklemek imkansız ama fiyatına göre verimli bir ürün, burada bulabilirsiniz.

RGB aydınlatmalı mouse pad (80 x 30 cm):

Fiyat:160 TL

Etrafını saran RGB LED ışık sayesinde şık bir aydınlatmaya sahip olan bu mouse pad, fiyatı ile görsel olarak en talepkar ekipmanlar arasında yer alıyor. Ürünü burada bulabilirsiniz.

Çift kollu nostaljik mobil konsol, 400 oyun, TV bağlantısı:SUP 400

Fiyat:89 TL

İki kişinin kullanabileceği bu mini mobil konsolda 400 farklı oyun yer alıyor. Üstelik cihazı TV, monitör, projektör gibi diğer görüntüleme birimlerine bağlayabilir ve dev ekranda oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca SUP 400; Pil ile değil, Mikro USB bağlantısıyla şarj edilerek kullanılan bir cihaz. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech oyun mouse pad'i (40 x 30 cm):

Fiyat:63 TL

Logitech'in oyun ekipmanlarındaki başarısı tartışılmaz. Klasik bir ürün haline gelen bu mouse pad, farenin daha rahat kullanımı için piyasadaki en iyi seçeneklerden biridir. Ürünü burada bulabilirsiniz.

Hadron H302 USB kumanda kolu:

Fiyat:41 TL

Bilgisayarda bir oyun kolu deneyimlemek istiyorsanız, Hadron'un bu uygun fiyatlı ürünü ideal görünüyor. Bir DualShock gibi performans elde etmek elbette zor, ancak FIFA, NBA 2K gibi oyunlar için günü kurtarabilirsiniz. Ürünü burada bulabilirsiniz.

Zore K-21 mobil oyun cihazı:

Fiyat:23 TL

Bir akıllı telefon ile daha rahat oyun oynayabilmek için tasarlanmış birçok aparat bulunmaktadır. Bir kulpu andıran Zore K-21 modelinin tasarımı oldukça dikkat çekici. Ürünü burada bulabilirsiniz.

Addison siyah büyük mouse pad (70 x 30 x 0.3 cm):

Fiyat:23 TL

Fare ve klavyenizin altında basit ve şık bir şekilde bulunacak hassas bir mouse pad arıyorsanız ideal bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Ürünü burada bulabilirsiniz. Desenli seçenek isteyenler bir sonraki ürüne göz atabilir.

Everest RGB ışık faresi:

Fiyat:30 TL

Dürüst olmak gerekirse, bu fareyi bir oyun ekipmanı yapan iki şey var; tasarım ve RGB aydınlatma. Bunun dışında, elbette üst düzey farelerde olduğu gibi gelişmiş hassasiyet ve ağırlık ayarları yoktur. Yine de tasarımın önemli olduğunu söyleyenler için uygun fiyatlı bir seçenek olarak listemize ekledik. Ürünü burada bulabilirsiniz.

Razer Goliathus büyük boyutlu mouse pad (70 x 30 x 0.3 cm):

Fiyat:25 TL

Oyunlarda ideal fare hassasiyetini sağlamak için tek başına fare yeterli değildir. Bu mouse pad, diğer yüzeylerden farklı yapısı sayesinde mouse'u daha rahat kullanmanızı sağlar. Üstelik 3 mm kalınlığında olduğundan klavyenizin tuşlarına bastığınızda çıkan yankı, abartılı seslerin önüne geçebilir. Ürünü burada bulabilirsiniz. Dilerseniz fare bölümünün 5 santimetre daha geniş olduğu versiyonunu da burada bulabilirsiniz.

Mobil oyuncular için hassasiyet ve terlemeyi önleyici parmak pedi:

Fiyat:6,49 TL

Mobil oyuncuların en büyük sorunu parmaklarının dokunmatik ekranlarla etkileşimidir. Bu ürün, hangi ortamda olursanız olun, parmak terlemesinden kaynaklanan sorunları çözmeyi vaat ediyor. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.