Sosyal medya hesapları nasıl silinir? Tek siteyle yaptık

Sosyal medya hesapları nasıl silinir? Tek siteyle yaptık

7 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Sosyal medya platformları insanların hayatlarının bir parçası haline geldi. Ancak kullanıcılar hesaplarını silmek istediklerinde bunu her zaman kolayca yapamazlar. "Instagram hesabı nasıl silinir, Facebook ve Twitter hesabı nasıl kapatılır" gibi sorular çok sık soruluyor. SDN editörü Onur Özkul, tüm sosyal medya hesaplarının nasıl silineceğini / kapatılacağını adım adım pratik bir şekilde anlatıyor.
Fiyatıyla öne çıkan Elite Microphone incelemesi
Sosyal medya hesaplarını silme sorununa en pratik çözüm
Facebook, Twitter, Youtube veya Instagram'a girmek kolay ama çıkmak oldukça zor. Birçok kişi uygulamayı sildiğinde hesabının da kapandığını düşünüyor. Hesaplarını kapatmak isteyenler, karmaşık işlemler nedeniyle hızla pes ediyor. Bu videoda sosyal medya hesaplarınızı justdelete.me ile pratik olarak nasıl kapatabileceğinizi anlattı. İyi eğlenceler:

https://youtu.be/0OGadiaPhgo

Instagram hesabının nasıl silineceği ya da Facebook ve Twitter hesabının nasıl silineceği gibi sorular justdelete.me ile kolayca cevap bulur. Hangi kanallarda hesabınız olduğunu görebilir ve tek bir web sitesi ile hesaplarınızı silebilirsiniz.

Hesap silindikten sonra bazı siteler verilerinizi tutmaya devam eder. Bu platformlar arasında yer alan Facebook, hesabınızı silseniz bile verilerinizi silmez. Kullanıcılar bu hakkı Facebook'a gizlilik sözleşmesini kabul ederek verirler. Öte yandan bazı sosyal medya platformlarından hesapların silinmesi mümkün değildir. Bu kanallardan biri Netflix. Popüler içerik sağlayıcı Netflix, yeniden abone olabilmeniz için hesabınızı ve verilerinizi depolar. Ancak, bunun ücretli bir abonelikle ilgisi yoktur. Netflix aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
En popüler Instagram filtreleri:Hesabınıza renk ekleyin