PhoneTrans ile Telefondan Telefona Tüm Veriler Nasıl Aktarılır?

PhoneTrans ile Telefondan Telefona Tüm Veriler Nasıl Aktarılır?

17 Aralık 2020 0 Yazar: admin

Yeni bir telefon satın aldınız veya telefonunuzu değiştirdiniz ancak uygulamalarınızın, fotoğraflarınızın, videolarınızın, notlarınızın, şifrelenmiş klasörlerinizin ve kişiselleştirilmiş ayarlarınızın aynı şekilde yeni telefona aktarılmasını istiyorsunuz. İşte böyle bir durumda kullanabileceğiniz PhoneTrans uygulamasının avantajlarından bahsediyoruz.

İşletim sistemini değiştirmeden Android'den iPhone'a, iPhone'dan Android'e veya yeni bir telefona geçiş yaptığınızı varsayalım. Böyle bir durumda üreticiler kendi ekosistemleri için transfer uygulamaları sunarlar. Ancak bu seçenekler çok sınırlı olduğu için istemediğiniz veriler yeni cihaza aktarılabilir. Bu nedenle yeni cihazınızda temizliğe başlamak zordur. PhoneTrans, bu geçiş sürecini temel anlamda kolaylaştıran bir uygulamadır. Tüm veri ve bilgileri aktarabildiği için sadece sizin için önemli olanları seçme ve aktarma şansı sunar. Ayrıca iki telefonun veya tabletin bilgilerini yeni veya eski bir telefonda birleştirebilir. Bu veriler, kaybolmasını istemediğiniz WhatsApp mesajlarını bile içerir. Son derece basit arayüz sayesinde tüm bu aktarım daha hızlı ve daha kolay yapılır.

PhoneTrans ile telefondan telefona veri nasıl aktarılır?

Adım # 1:PhoneTrans uygulamasını Windows veya MacOS cihazınıza indirin, Adım # 2:PhoneTrans'ı açın, soldaki menüden Phone to Phone seçeneğine tıklayın, Adım # 3:Açılan pencereden Quick Transfer seçeneğine tıklayın. açılır. Adım # 4:Transferi Başlat düğmesine tıklayın, Adım # 5:Eski telefonu USB ile bilgisayarınıza bağlayın, cihazları bağladıktan sonra uygulama arayüzünde her iki telefonu da göreceksiniz. Adım # 6:İki telefon arasında beliren Transfer düğmesine tıklayın, Adım # 7:Açılan ekranda hangi bilgileri aktarmak istediğiniz sorulacak. Buradan Kişiler, Takvim, Fotoğraflar, Müzik, Video, Kitaplar, vb. Seçebilirsiniz. Adım # 8:Alt kısımdaki Şimdi Aktar düğmesine tıklayın, verilerinizin toplam boyutuna göre değişen sürelerle aktarım işlemi tamamlanacaktır.

Yukarıdaki işlemler yalnızca PhoneTrans'ın sahip olduğu becerilerin aktarımı üzerineydi. Ancak uygulama içinde telefon yedekleme, geri yükleme ve uygulama aktarımı gibi seçenekler bulunmaktadır. Diğer seçenekler arasından aktaracağınız uygulamaları veya diğer tüm verileri seçebilirsiniz.

PhoneTrans kullanıcılara başka neler sunuyor?

Çapraz platform desteği ile veri aktarımı Android'den Android'e, Android'den iOS'a, iOS'tan Android'e çeşitli veri ve dosya uzantılarını destekleyin Tüm verilerin veya ayrıntılı verilerin tek tıkla aktarımı iPhone'dan alınacak veriler söz konusu olduğunda, uygulamalar özel veri aktarımı WhatsApp veri aktarımı Android ve iPhone arasında

PhoneTrans uygulaması hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesine göz atabilir, uygulamayı indirebilir ve tüm transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Görüş, öneri ve yorumlarınızı bekliyoruz.