PS5’in en heyecanla beklenen oyunu Demon’s Souls’tan 4K 60FPS oynanış görüntüleri

PS5’in en heyecanla beklenen oyunu Demon’s Souls’tan 4K 60FPS oynanış görüntüleri

7 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Belki de PlayStation 5'teki en etkileyici oyun olan Demon's Souls'un yeniden yapımından yeni oynanış görüntüleri yayınlandı. Yeni 12 dakikalık 4K 60FPS video, arayüz, yeni 3D ses özellikleri ve oyunun farklı bölümlerinden yeni oyun görüntüleri gibi birçok bölüme sahip. oyun.

Performans modundan görüntüler (Dinamik 4K – 60FPS):

Demon's Souls'un yeniden yapım yönetmeni Gavin Moore'un oynanış görüntüleri seslendirildi. Gavin Moore, oyunu videoda ayrıntılı olarak açıklıyor. Örneğin, Moore'un değindiği bölümlerden biri, Demon's Souls'un 2009'da yayınlanan orijinal Demon's Souls ile aynı kaynak kodlarını, özellikle de düşman AI gibi alanlarda kullanmasıydı. Souls serisinin hayranları, yeni Demon's Souls'un eski oyunlardan daha kolay olabileceğinden şüpheleniyordu. Gavin Moore'un açıklamalarına göre durum böyle değil, orijinal oyundaki aynı meydan okuma bizleri bekliyor olacak. Moore ayrıca Demon's Souls'un PlayStation 5'in yeni joystick DualSense'in özelliklerinden en iyi şekilde yararlanacağını söyledi. Örneğin dokunsal geribildirim özelliği sayesinde oyuncular DualSense'te kılıçların birbirine değdiği anları bile hissedebilecekler.

Yayınlanan videoda, ilk Archstone'a ek olarak Flamelurker boss dövüşü ve Latria Kulesi gibi bölümlerden yeni oyun görüntüleri de yer alıyor. Demon's Souls aslında her yönüyle yeni nesil bir oyundur. Özellikle Latria Kulesi görüntüleri, ışıklandırması, çevre detayları ve karakter modelleriyle çok etkileyici görünüyor.