The Game Awards etkinliğinde 5 yeni oyun duyurulacak

The Game Awards etkinliğinde 5 yeni oyun duyurulacak

8 Aralık 2020 0 Yazar: admin

Oyun dünyasının Oscar'ı diyebileceğimiz The Game Awards için çok kısa bir süre kaldı. Littel, başka bir şey olacağı için etkinlikte yılın en iyi oyunu. Geçmiş zamanlarda

Geoff Keighley'n'den yapılan açıklamaya göre, 11 Aralık 02:30'da Türkiye saatiyle başlayacak olan tören öncesinde başlayacak olan etkinlikte 5 yeni duyuru bekliyoruz. Tüm bu duyurular büyük olasılıkla yeni oyun duyuruları olacaktır. Aslında geçen gün Xbox tarafından yapılan paylaşıma göre bu duyurular Xbox'ın yapımlarını veya yapımlarını içerecek. Sydnee Goodman, tören öncesi etkinliği sunacak. 5 yeni duyuru dışında, daha önce duyurulan oyunlardan ilk görüntüleri veya yeni bilgileri görebileceğiz. Şimdiye kadar onaylanan tek yapım Dragon Age 4'tür. Ayrıca Elden Ring'den bir şeyler göstermesi bekleniyor. Bu yeni duyuru ve bilgilerin dışında elbette yılın en iyileri seçilecektir.

Geçen yılın çok keyifli bir olay olduğunu söylemeliyim. Bu yıl görme engelliler için de sesli anlatım olacak. Etkinlik Twitch'te canlı yayınlanacak. Tören öncesi 11 Aralık günü saat 02:30'da Türkiye ile saat 03.00'da başlayacak tören.